Skocz do zawartości

Pershing


pat80070

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pershing
Wycinek z konsoli(bez IP)*: przepraszam ale nie wiem o co chodzi :(
Serwer: Call of Duty 201
Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=pershing&advType=name

(dobrze?) 

Hej!

Z góry przepraszam ale jestem nowy i nie wiem jak to wrzucić te wycieki z konsoli :P Słuchajcie, co mam palić głupa, miałem tam delikatne wsparcie bo wchodziłem sobie na serwery i chciałem znaleźć jakiś fajny serwer, no i co- historia jest taka że nigdy nie grałem na serwerze COD-MOD wszedłem było naprawdę ciężko więc skorzystałem ze wspomagacza, nie wiedziałem co się na serwerze wyprawia także chciałem sobie pomóc- do rzeczy, no i stwierdziłem że ten serwer jest naprawdę zajebisty i jest mi głupio z tego powodu ale naprawdę mi się mega spodobał. Tak wiem, cheatowałem ale prosiłbym o jeszcze jedną szansę, niech admini mnie sprawdzają z każdą rundą, nie będę więcej używał tego syfu, zwłaszcza że grałem dosłownie moment na serwerze i z automatu dostałem bana, przy takim anty-cheacie nie chciałbym ryzykować drugiego bana. Cóż stwierdzam że lepiej napisać prawdę i może to coś da, niż pisać głupio "przecież to nie moja wina, ten ban jest za nic" bo pewnie macie tego od pierona i jeszcze trochę ;)

Mógłbym wrzucić parę groszy na zrzutkę na rozwój serwera jeśli byłaby taka potrzeba, bo nie chce się już powtarzać ale naprawdę, serwer jest zajebisty który ma to "coś" czego mi brakowało :)

Przepraszam jeszcze raz i cóż, nie muszę grać ale jeżeli dalibyście mi drugą szansę,  napewno zostanę na długo :)

Pozdrawiam, liczę na pozytywną odpowiedź, miłego dnia! ;)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste czitowałeś dostałeś perma, nie ma UB to, że ci ciężko było, to jest powód do odpalania się ? Chyba nie więc ja tu nie widzę powodu, żeby ci dawać UB było myśleć, a nie lecieć po najgorszej linii.

edit// do tego wbijanie na innych kontach i dalej czitowanie to jakoś słabo wygląda wdeBoN3.png 

dzisiaj dostałeś 3 bana więc pomyślałeś że i tak bedziesz dostawal kolejne to moze uda sie dostać UB 

Edytowane przez Mahesvara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności