Skocz do zawartości

Rambo


VEGETA201126

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, VEGETA201126 napisał:

nazwa: Rambo

HP:15 INT:0 WYT:5 KON:10

opis: co 4 pocisk zadaje 2x większy dmg (od 80 lvl co 3 pocisk), posiada szanse 1/6 na neutralizacje pocisku.

bronie: Galil AR, p250

luźny pomysł klasy :)

Fajny pomysł zwłaszcza że oprócz partyzanta to nie ma drugiej klasy z galilem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawdę fajny koncept klasy , nie przesadzona , grywalna i przyjemna.

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem.

W miarę możliwości te p250 bym tylko wymienił na dualki.

Edytowane przez Itsupiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie że tak wam się podoba, ale pytanie czy potem nie będzie jednego wielkiego płaczu że OP 
na full wytrzymce będzie bił normalnie 16dmg + co 4 strzał ok. 32dmg(w ciało), w głowę 128dmg   w galilu 35 ammo więc to jest nawet lepsze niż jak by ktoś miał 1/2 na zadanie 2x dmg 
w ludzi co nie mają wytrzymkę będzie bił co 4 strzał ok. 46dmg w ciało, a w głowę 184dmg i jeszcze 1/6 na neutralizacje gdzie ty dostaniesz wtedy 0 dmg od 80 lvl co 3 pocisk takie dmg
do tego dochodzi jeszcze obecny system dmg gdzie będzie co 4/3 strzał bił full WYT. 32dmg + 5dmg z statów, +4dmg z klanu w późniejszym etapie gry daje to nam na full wytrzymce 25dmg normalnie co 4/3 strzał 41dmg

Więc też pytałem Karola czy da się coś takiego zrobić że co któryś strzał bije więcej i napisał że da się, ale nie ukrywa że łatwiej to jest zrobić pod nowy system dmg niż ten obecny 
I tutaj takie pytanie ode mnie czy jest sensu dawać taką klasę teraz z takim dmg gdzie wiem na 100% że będą potem spiny o tą klasę że za OP czy poczekamy na nowy system od DMG i wtedy można zobaczyć jak będzie działać i wypuści się w tej wersji albo trochę się zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności