Skocz do zawartości

Klasa Joker


Frytek

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Joker
Opis: +6 DMG na start z UMP-45 pod Use_Class posiada umiejętność która sprawia że potrafi rzucać nożami które po zetknięciu się z przeciwnikiem mają szanse 1/6 na wywołanie losowego efekt (Zamrożenie/Podpalenie/Zatrucie/Naćpanie) od 50LvL szansa wzrasta do 1/4

-Zamrożenie: Powoduje natychmiastowe zatrzymanie się przeciwnika na 2s -Podpalenie: Podpala oponenta zadając mu 10DMG x5 (To samo w Przypadku Zatrucia) -Naćpanie: Powoduje dezorientację przeciwnika migającym ekranem na 2s
Bronie: UMP-45 oraz Dual Berettas
Statystyki: HP: 10 | INT: 0 | WYT: 5 | KON: 10
Typ: Zwykła albo Premium 

Moja Luźna propozycja odnośnie nowej klasy obstawiam że takiego tworu jeszcze nie było a być może urozmaici serwer i otworzy bramę możliwości do podobnych klas pod kątem nowych mechanik  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rustic napisał:

Co wy macie z tymi nożami xd to nie jest diablo mod :D 

Generalnie pomysł fajny za co szacun ale myślę, że taka klasa na serwer nie przejdzie...

Nie nie jest to Diablo MoD a CoD Mod który imituje Call Of Duty w Counter-Strike a jak powszechniej wiadomo noże do rzucania pojawiły się już w MW2 więc jest to mechanika pasująca do tego typu serwera i rozumiem że podobna mechanika może być mylona z trybem gry na Diablo Modach lecz jestem tego zdania że to był by ogromny powiew świeżości do monotematyczności klas tego serwera 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były kiedyś noże do rzucania tylko ludzie nie wiem co myśleli, że nie podobało im się to, że jak rzucasz nożem, to on opada więc z racje tego, że chcieli noże, które lecą prosto jak rakiety, to usunięto je, bo noże to noże i wiadomo, że jak się rzuci z celownikiem prosto przed siebie, to daleko nie doleci, najpierw można pomyśleć nad zrobieniem perku z takimi nożami i zobaczyć reakcje ludzi czy się im podoba taka umiejętność i potem można myśleć o klasie, wiadomo, że perk łatwiej potem w razie co usunąć niż klasę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mahesvara napisał:

Były kiedyś noże do rzucania tylko ludzie nie wiem co myśleli, że nie podobało im się to, że jak rzucasz nożem, to on opada więc z racje tego, że chcieli noże, które lecą prosto jak rakiety, to usunięto je, bo noże to noże i wiadomo, że jak się rzuci z celownikiem prosto przed siebie, to daleko nie doleci, najpierw można pomyśleć nad zrobieniem perku z takimi nożami i zobaczyć reakcje ludzi czy się im podoba taka umiejętność i potem można myśleć o klasie, wiadomo, że perk łatwiej potem w razie co usunąć niż klasę.

Jest to też jakaś myśl można dodać najpierw perk o takich właściwościach do testu i potem ewentualne klase tylko jak już dodawać klase z tym to bez żadnego AK czy M4A4/M4A1-S bo jest za dużo klas z tymi brońmi niech ludzie sie nauczą że Counter-Strike są też inne bronie takie jak np PM'y 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.04.2022 o 01:51, Frytek napisał:

Nazwa: Joker
Opis: +6 DMG na start z UMP-45 pod Use_Class posiada umiejętność która sprawia że potrafi rzucać nożami które po zetknięciu się z przeciwnikiem mają szanse 1/6 na wywołanie losowego efekt (Zamrożenie/Podpalenie/Zatrucie/Naćpanie) od 50LvL szansa wzrasta do 1/4

-Zamrożenie: Powoduje natychmiastowe zatrzymanie się przeciwnika na 2s -Podpalenie: Podpala oponenta zadając mu 10DMG x5 (To samo w Przypadku Zatrucia) -Naćpanie: Powoduje dezorientację przeciwnika migającym ekranem na 2s
Bronie: UMP-45 oraz Dual Berettas
Statystyki: HP: 10 | INT: 0 | WYT: 5 | KON: 10
Typ: Zwykła albo Premium 

Moja Luźna propozycja odnośnie nowej klasy obstawiam że takiego tworu jeszcze nie było a być może urozmaici serwer i otworzy bramę możliwości do podobnych klas pod kątem nowych mechanik  

Samo rzucanie nożami jest ciekawą mechanika i może być zastosowanie w przyszłości w nowej lub przywróconej klasie. Jeżeli chodzi o tą klasę to jest tu ten sam problem co w niedawnej propozycji @usimari. Klasa miała negatywne działanie przy małej ilości graczy i dodatkowo pojawiały by się konflikty u graczy, którzy dostawali by nawał efektów w jednej rundzie i nic nie mogli by robić lub nie wiadomo jak efekty zachowywały by się przy ich nastackowaniu na jednym wrogu, chodzi mi tu o np. 2x podpalenie lub 3x zatrucie. Klasa strasznie obciążała by serwer, poprzez rzucanie swoimi efektami na lewo i prawo.

Propozycje odrzucam, ze względu na mnogość efektów, które mogły by być nałożone na jednego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności