Skocz do zawartości

PERM za wh nalozony przez Nyuu


Gucci Flip Flops

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gucci Flip Flops ❤ [CSC]
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 
Serwer: cod mod 201
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:495973600&advType=steamid&Submit

Ban nałożony bezpodstawnie tutaj dowód. Nyuu nalozyl bana przez "pomyłkę", po skontaktowaniu sie z nim napisal ze nie bedzie nic ze mna wyjasniac po czym zablokował mnie a pozniej Szkafa na steam.  

 image.png.12ba0cd1cbcfdd7c805d7db0b8c6c76f.png

  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DonSalerii napisał:

Skoro rzekomo ban był przez pomyłkę to powinno być to wyjaśnione z opiekunem a jeśli nie to @Nyuuzapraszam do rozpisania dema na które masz 24h

Wyszedł z tego mocny syf. @Michał Ballack myślę, że tutaj decyzja należy do ballacka.

Edit: zapomniałem, że jego kolega SzKaF przyznał się, że dawaliście sobie info na ts.

 image.png.d58bec1b59bfcf5e7a17c58f2ca6672b.png

Edytowane przez Nyuu
dodatkowe informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Gucci Flip Flops napisał:

Nick: Gucci Flip Flops ❤ [CSC]
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 
Serwer: cod mod 201
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:495973600&advType=steamid&Submit

Ban nałożony bezpodstawnie tutaj dowód. Nyuu nalozyl bana przez "pomyłkę", po skontaktowaniu sie z nim napisal ze nie bedzie nic ze mna wyjasniac po czym zablokował mnie a pozniej Szkafa na steam.  

 image.png.12ba0cd1cbcfdd7c805d7db0b8c6c76f.png

Ban nie był przez pomyłkę, lecz pisałem tutaj by jeszcze bardziej potwierdzić kto sobie pomagał poprzez dawanie sobie info na ts/dc, dlatego można powiedzieć, że to było moje małe śledztwo do potwierdzenia i tak już nieuniknionego.

image.thumb.png.d3993dec51fc8dbc98fc809607dbff6d.pngimage.thumb.png.f8af7fd6646f270b0f714037c3c25f07.png

Oto screeny, a bany są nadane prawidłowo.

Edytowane przez Michał Ballack
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Ballack - jesteście adminami a nie znacie regulaminu Cod Moda widzę że nieźle tam lecicie z tematem. Poczytajcie sobie regulamin a potem wgl wypowiadajcie sie na dany temat. A jesli chodzi o dawanie info na ts/dsc to musiebylscie zbanować 3/4 serwa 

 

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirage 21.04.2022 17:56-18:23

http://414339.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage-1650556562-1650558186.zip

7:25 - wcelowanie sie w chłopa który idzie na walku caly czas.

11:43 - Chlop idzie na shiftcie od undera, a podejrzany wychyla idealnie kiedy enemy jest w zasiegu strzalu.

14:10 - Najlepsza sytuacja, gucci wie gdzie jest przeciwnik i wcelowuje sie tam od dobry parunastu sekund xD.

16:37 - Gucci oczywiscie doskonale wie gdzie jest przeciwnik chowający sie za filarem. Caly czas spoglądał w tamto miejsce z nadzieją, że ktos magicznie sie tam pojawi.

18:00 - Dostaje "info" od kolegów, że enemy niedługo wychyli z pałaców po czym biegnie na kosie, aby jak najszbyciej tam dotrzeć kek.

24:58 - Wychyla perfekcyjnie na przeciwnika, wiedząć doskonale, że jest na tamtej pozycji.

26:20 - Tutaj może byla to sytuacja na wyczucie. Ale patrząc na jego poprzednie akcje troche nie chce mi sie wierzyć w to.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gucci Flip Flops napisał:

Michał Ballack - jesteście adminami a nie znacie regulaminu Cod Moda widzę że nieźle tam lecicie z tematem. Poczytajcie sobie regulamin a potem wgl wypowiadajcie sie na dany temat. A jesli chodzi o dawanie info na ts/dsc to musiebylscie zbanować 3/4 serwa 

Wydaje mi się, że dobrze znają regulamin serwera natomiast to Ty masz z tym problem ponieważ odkąd pamiętam dawanie/otrzymywanie informacji z Ts`a bądź też z Discorda podchodzi pod WH i jest karane perm banem. Jeśli zauważyłeś podejrzane akcje niektórych graczy trzeba było je zgłaszać a nie teraz piszesz że należało by zbanować 3/4 serwera.

Ban jak najbardziej słuszny i z mojej strony nie podlega żadnej dyskusji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności