Skocz do zawartości

Permban


szkaf

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SzKaF [CSC]
Wycinek z konsoli(bez IP)*:nie wiem gdzie tego szukać
Serwer:Cod mod 201
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:105757200&advType=steamid&Submit
Przyznałem się że dawaliśmy sobie info z kolegą. Pierw dostałem bana na 7 dni za pomaganie się w misjach, a kolega dostał perma
za wh którego nie miał tylko czasem info dawaliśmy sobie i za przyznanie ban mi się zmienił na perma i jeszcze Nyuu który jest 
adminem pisze mi że zrobi przelew mi jak sprzedam jeszcze jakiś ziomków którzy mieli info co jest w ogóle jakimś nieporozumieniem. (Mam na to ss jak będzie potrzebny)
Mam nadzieję żę perm zostanie odwołany .
Jeszcze chciałem wyjaśnić sprawę z Nyuu to mnie usunął ze znajomych.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, zacznijmy od tego, że bana za pomaganie w misjach nie nałożyłem ja tylko opiekun serwera. A teraz jeszcze w swoim własnym poście przyznałeś się do tego, że dawaliście sobie wraz z graczem gucci info na ts XDD. I chyba nie muszę mówić, że wiadomość z przelewem miała na celu, abyś wydał swoich pozostałych kolegów którzy również lecieli na info. Tak jak mówiłeś, jeszcze parę innych osób miało info od ciebie czy tam od gucciego. Na koniec dodam, że usunąłem cię ze znajomych dlatego, że nie było już nic o czym było można porozmawiać. Na dole jeszcze zdjęcie jak przyznajesz się, że ty i gucci dawaliście sobie info na ts.image.png.677eff4bb3dd35e99e297418da9e54dc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Godzinę temu, szkaf napisał:

za wh którego nie miał tylko czasem info dawaliśmy sobie

Nie ma czegoś takiego jak ban za podpowiadanie na ts/dsc, bo dochodziłoby do patologi z banowaniem kogoś tylko dlatego, że z kimś gada, stąd takowego punktu w regulaminie nie ma i też dlatego nie banuje się z takim powodem permanentnie. Jeżeli z gry wynika, ze gracz ma z dupy info, to dostaje bana za WH i nie wiem co jest w tym dziwnego. Nikt nie będzie weryfikował tego czy to wynik skryptów/pluginów czy zwyczajnego przekazywania sobie informacji.
Przyznanie się do tego, że korzystano z pomocy kolegi, który podawał lokacje graczy, nie oznacza, że ban w takiej sytuacji się nie należy, wręcz przeciwnie.

 

@szkaf nie oceniam czasu bana, a sam powód. Uważam, że zadaniem opiekuna jest dbanie o dobro ogółu graczy, więc każda forma oszustwa powinna być tępiona, dlatego też za np: pomaganie w misjach jest ban + reset lvl, a nie sam reset lub sam ban. Gracze muszą zrozumieć, że gra ma dawać przyjemność każdemu, a nie wyszczególnionym osobom i że oszukiwanie w niej, to działanie na niekorzyść serwera.
Dodam jeszcze, że za WH jest perm, a dla mnie WH to każdy rodzaj informacji o miejscu gracza, który nie wynika z mechaniki gry, wiem że to spłycenie tej definicji, ale tak to zostało tutaj przyjęte i działa od bardzo dawna

  • Like 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi być odrazu perm ? Dobra graliśmy sobie razem na tsie ale nie było czegoś takiego że sobie info dawaliśmy cały czas, napisałem że czasem jakieś poszło i często było to jak ktoś nie wykonywał celów mapy a niestety prawie zawsze były nie wykonywane i nawet admin Nyuu nie wykonywał celów i nikogo za to nie upominał.

 

Edytowane przez szkaf
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zamykamy temat bo nie potrafisz edytować postów to po 1 po drugie tam poszło samo pomaganie w misji to po 2. Edytuje Ci bana do tygodnia i życzę powodzenia w powrocie na serwer ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności