Jump to content

Prośba u Ub

Pa1N
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Pa1N [CSC]
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer: ★ COD 128TR ★Cs-Classic★ Call of Duty ★
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=Pa1N+[CSC]

Siemka, sprawa wygląda następująco.
Dostałem bana na 2 dni z powodem "podawanie info o pozycji  sojuszników" z czym się mogę w połowie zgodzić a w połowie nie.
Otóż sytuacja wyglądała tak, że była jakoś godzina 1-2 rano mapa de_studio.
Zostaliśmy 1v2 Ja (Pa1N [CSC] wraz z użytkownikiem Shauwn,  oraz w przeciwnej drużynie ANGRY BOMBELEEK)
Jedyne info jakie tam było podane to powiedziałem do Bombelka 2 razy "masz plecy" użytkownik Shauwn po jakimś czasie zginął, była tam atmosfera przyjacielska oraz  zabawna, dlatego nie wiedziałem, że w ten sposób osoba o nicku "Shauwn" zdenerwuję się aż tak mocno, co mogło być także spowodowane, że nie szło mu w meczu.
Tak jak już mówiłem ja nie ukrywam, że to powiedziałem, ale czy to jest powód o bana na 2 dni?
Tym bardziej, że podobno  zgłosiła  to inna osoba niż sam "urażony" gracz.
Oczywiście, przyznaję się do błędu i więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca z mojej strony.
Mam nadzieję, że prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie, ludzie na serwie mnie znają i wiedzą jak jest na serwie tym bardziej w tych godzinach, z nikim się nie gryzę ani nie mam złej energii.
Pozdrawiam Cieplutko i miłego dnia. 

Edited by Pa1N

Takie bany to nie tutaj tylko w dziale serwera na którym dostałeś bana "Skargi"

• Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines