Skocz do zawartości

Nowa klasa


Nyuu

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Medrzec 
Opis: Posiada 1/4 na zrespienie sojusznika po zabojstwie + 5 monet za udane zrespienie (1/3 od 75lvl), +9dmg z MP9, magazynek za fraga.
Bronie: MP9, Dual berrety
Statystyki: HP: 15 | INT: 5 | WYT: 10| KON: 25
Typ: Jak uznacie

 

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 22:22, Nyuu napisał:

Nazwa: Medrzec 
Opis: Posiada 1/4 na zrespienie sojusznika po zabojstwie + 5 monet za udane zrespienie (1/3 od 75lvl), +9dmg z MP9, magazynek za fraga.
Bronie: MP9, Dual berrety
Statystyki: HP: 15 | INT: 5 | WYT: 10| KON: 25
Typ: Jak uznacie

 

5 monet to za dużo niestety, sama topka na koniec mapy daje 5, 10, 15 monet, a postać będzie dostawać tyle monet ile za 3 miejsce w topce, prawda ze 1/4 i 1/3 to nie duże szanse, ale jak zrobisz 5 killi i zrespisz, 5 osób to masz 25 monet w jednej rundzie, myślę że 1-3 monet za zrespienie będzie git .

Można też pomyśleć czy nie dodać drugiej broni lub zmienić np. UMP-45 ponieważ żadna klasa go nie ma.

Do dmg się nie wypowiem bo nie wiem ile będzie ta klasa zadawać co prawda dzięki magazynkowi za fraga może ładnie zabijać ale to się zobaczy w praktyce bo na razie mamy klasy które są pod inteligencje z pm takiej jak saper, amadeusz, piroman więc klasa która nie jest uzależniona od zaczynania dodawania punktów w inteligencje może być ciekawa.

Edytowane przez Sfaper
Za szybko dodałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2022 o 11:00, Sfaper napisał:

5 monet to za dużo niestety, sama topka na koniec mapy daje 5, 10, 15 monet, a postać będzie dostawać tyle monet ile za 3 miejsce w topce, prawda ze 1/4 i 1/3 to nie duże szanse, ale jak zrobisz 5 killi i zrespisz, 5 osób to masz 25 monet w jednej rundzie, myślę że 1-3 monet za zrespienie będzie git .

Tak, 5 monet to dużo. ALE musisz wziąć pod uwage fakt, że istnieje perk "siła przyjaźni" i on ci daje 1/2 na 5 monet. Dlatego specjalnie dałem szanse 1/4 i 1/3, aby bylo to zbalansowane. I też tutaj w chodzi w gre losowość. Może i po 5 killach zrespisz 5 osób, ale prawdopodobieństwo tego, że tak będzie wynosi 1%. Tyle mi wyszlo po obliczeniach, ale nie jestem w nich dobry. Dodam na sam koniec, że nie ma klasy która jest zrobiona pod zarabianie monet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sticzu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności