Skocz do zawartości

Odwołanie od bana ReGaS


ReGaS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✪ ReGaS
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer: COD MOD 201
Link do bana:  https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=milkyyyy

Witajcie.
Chciałbym przeprosić i przyznać się do używania wspomagaczy ponad 2 lata temu. Dostałem bana ponad 2 lata temu za używanie cheatów, FakeACC, dokładnie nie pamiętam wszystkiego, ale za wszystko przepraszam i obiecuje, że nie powtórzy się do więcej. Dlaczego miałbym zostać odbanowany? odpowiedź jest prosta, patrząc na rzeczy, które zrobiłem żałuję ich i chciałbym zacząć ponownie, od nowa cała zabawę. Chciałbym pograć znów na serwerze COD MOD, ponieważ brakuje mi tej wspaniałej zabawy. COD MOD jest to najlepszy i najfajniejszy tryb w CS:GO według mnie, dużo zabawy i ogółem. Brakuje mi pogrania na takim serwerze, a jeśli chodzi o inne to nie są tak fajne, ponieważ mało osób gra i nie czuć tej zabawy. Bardzo chciałbym zostać odbanowanym i przyznaje się jeszcze raz do swojej winy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Pozdrawiam ReGaS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Edytowałem nazwę tematu. Czytaj proszę uważnie to co jest napisane we wzorach

Podaj proszę link do Twojego profilu, a ja oznaczam przy okazji opiekunów i proszę ich o opinie czy zgadzają się na UB

@ Michał Ballack @ VEGETA201126

 

Podrzucam profil gracza https://steamcommunity.com/id/regasMLG/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegadaliśmy sprawę z @ Michał Ballack i unban odpada. Fajnie że przyznałeś się do cheatów aczkolwiek twoja lista banów jest dość duża i ukazuję twoją złą reputacje na serwerze. Dodam jeszcze że wchodziłeś na serwer z aktywnym banem.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności