Skocz do zawartości

skarga Na Magicznego_krzysztofa


Gumcia :D

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Magiczny_Krzysztof. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : Gumcia : D [AMXBans] Reason : ' Reklama ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' [AMXBans] Your IP : ' 77.254.5.1 ' [AMXBans] =============================================== Kicked : You are BANNED. Check yourWczoraj o koło godziny 21:50 dostałem bana za to że niby miałem reklamę a tak naprawdę jej nie było o godzinie 21:40 wbiłem na serwer i spytałem czy kilku graczy idzie na inny serwer potem wyszyłem i po 10 min było napisane własnie ban .Niech się ogarnie i odwoła tego bana bo mam kilku graczy którzy grali wczoraj między 21-22 I ONI POTWIERDZĄ ZE NIIC NIE REKLAMOWAŁEM Pozdrawiam Gumcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umcia umcia pękła gumcia ! ^.^Ja też bana za to wyłapałem :) co prawda ub poszło ale sam fakt...I ten kochany "Oppa miodzia" ? jakoś tak bezczelnie kłamał że kilkakrotnie wciskałem bind z reklamą... po obejrzeniu demka niczego nagle nie było O_O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oppa Miodzia

Grambezbutow,

Dzieciaku, dostałeś UB bo był reset lvl, i się ciesz...

Wgl, skarga niesłuszna, bo admin ma prawo dać bana, reklamowałeś nie masz dowodów, nie ma UB zrozumiane, i skarga niesłuszna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bo był reset ub. ? haha... zastanów się troszkę boże ty masz 22 lata a wyzywasz od dzieciaków skoro słyszysz mnie codziennie na serwie ? Czy słychać jak bym był dzieckiem ? owszem jestem bo mam rodziców nadal ale bez jaj koleś... chcesz porozmawiać pocisnąć to zapraszam cię na tsa... :-/ W ogóle kłamiesz że miałem binda, buźka obejrzał demo i gdzie ten bind ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat -_-Admin ma prawo się pomylić/popełnić jakiś błąd (wiadomo przecież, że jesteśmy tylko ludźmi) może źle to odebrał ja bym mu dał tylko upomnienie/ostrzeżenie no bo bez przesady.To jakby dac komus dożywocie za to ze ukradł lizaka ze sklepu za 15 gr :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże

 

[ Dodano: 2012-12-01, 10:44 ]

1.Twój Nick: Gumcia :D

2.Nick admina/gracza który zawinił: Magiczny_Krzysztof

3.Admin/Gracz : Magiczny_Krzysztof

4.Data i godzina:30.11.2012 21.50h

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Gram bez butów , kolorowy

6.Opis sytuacji: weszłem na serwer o godzinie 21:45 spytałem się czy koledzy idą grać na inny serwer. Po 5 może 6 min wchodzę na serwer i dostałem bana.

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Magiczny_Krzysztof.

[AMXBans] You are permanently banned.

[AMXBans] Banned Nickname : Gumcia : D

[AMXBans] Reason : ' Reklama '

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

[AMXBans] Your IP : ' 77.254.5.1 '

[AMXBans] ===============================================

Kicked : You are BANNED. Check your

 

A potwierdzą to inni że nic nie reklamowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaViGaTiOn mówił, że mam cie banować bo tak Paweł powiedział to cie zbanowałem ....I jeszcze jedno.Wczoraj -_- powiedział mi, jak będę widział jak ktoś przesyła swoje gg to mam banować perm.A ty Kolorowy dawałeś gg i Gumcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wenzdey094, Krzysiu, dlaczego nie wolno podawać GG?? chyba jak admina wychodzi z serwa a jest na kompie to zawsze można go o czitach powiadomić. aha i admin admina banować nie może. Zaraz pisze na was wszystkich Skargę !

 

PS: Paweł ( -_- ) ogarnij ich ! + proszę o zamknięcie tego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyno moim zdanie to jest jakieś głupie bo nie można podawać własnego GG

 

NP Admin podaje GG koledze bo nie ma ban PERMANENTNY

NP admin chce uzgodnić kwestie kupienia KLASY PREMIUM Przez GG BAN PERMANENTNY

 

[ Dodano: 2012-12-01, 11:40 ]

Po prostu anuluj tego bana Przeproś mnie i będzie wszytko git boże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wendy straciłeś admina bo skończył ci się okres na adminie.Gumcia UB nie maI ZA REKLAMĘ DAJĘ SIĘ PERMA NIE BANY NA DZIEŃ,KAŻDY ADMIN KTÓRY TEGO NIE ROZUMIE PO PROSTU STRACI GO.Wy sobie jakieś jaja robicie,niby nikt nie reklamował,a jednak szukaliście graczy.Mam to gdzieś.Co do waszego podawania GG to nowa metoda na reklamowanie serwerów,drzecie morde przez mikro,żeby podali GG bo macie zajebisty serwer.TYLE NA TEMAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności