Jump to content

Propozycje

Recommended Posts

Nazwa: Rewolwerowiec
Opis: Przelicznik dmg od int, dopóki tarcza nie zostanie zniszczona nie dostajemy dmg w plecy, tył głowy itd, po zniszczeniu tarczy otrzymujemy 50% mniej zadawanego dmg w plec, magazynek za fraga
Bronie: R8 Rewolwer , Tarcza Balistyczna
Statystyki: HP: | INT: | WYT: | KON:
Wiem że była taka klasa więc miała przeliczniki od int (jeśli są zapisane to dobrze jak nie to pasuje coś wymyślić by nie była za mocna) i statystyki stąd moja propozycja by ją przywrócić i coś zmienić

Nazwa klasy: Szeregowy Tito
Umiejetnosc / rzecz do zmiany + opis: Dodać do klasy: Po śmierci niszczy perk o 5% a nie o 10% jak każda inna klasa (ma bardzo dużo opcji/umiejętności ale i tak nie gra nią praktycznie nikt, propozycja by zachęcić ludzi do grania)

Nazwa klasy: Najemnik
Umiejetnosc / rzecz do zmiany + opis: Dodać do klasy: Za każdego parzystego killa dostaje 1.4 więcej xp oraz 5-10 hp lub dać jakąś szanse na to 1/4 że dostaniemy po zabiciu jakieś bonusy

20 godzin temu, Sfaper napisał:

Nazwa: Rewolwerowiec
Opis: Przelicznik dmg od int, dopóki tarcza nie zostanie zniszczona nie dostajemy dmg w plecy, tył głowy itd, po zniszczeniu tarczy otrzymujemy 50% mniej zadawanego dmg w plec, magazynek za fraga
Bronie: R8 Rewolwer , Tarcza Balistyczna
Statystyki: HP: | INT: | WYT: | KON:
Wiem że była taka klasa więc miała przeliczniki od int (jeśli są zapisane to dobrze jak nie to pasuje coś wymyślić by nie była za mocna) i statystyki stąd moja propozycja by ją przywrócić i coś zmienić

Może by mu jeszcze pod bindem zrobić lunetę snajperską? :D