Skocz do zawartości

Cheater Mimecita


deus

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: deus (w grze: heh)

Nick podejrzanego*: Mimecita

Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:0:11101

Data (dzien, gg:mm) zajścia: 23.06.2022 ~20:45

Twój dowód*: caly zapis demka z mapy przeciwko mnie, chlop sie splakal ze dostawal po czym sie odwalil nie ma co wiecej rozwijac XDDD

Rodzaj cheata*: aimbot 

Nazwa mapki: de_lake

Czasy podejrzanych akcji*: wiekszosc rund

IP /Nazwa serwera: cod mod

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Po pierwsze wrzuciłbyś konkretne dowody, demko z minutami poproszę, ziomeczku chciałbym się do tego odnieść, taką skargę to ja mogę również napisać na Ciebie bo również mnie zabijałeś wielokrotnie jak i innych graczy obecnych na serwerze, powiem ci więcej nawet ty skończyłeś mape z największą ilością zabójstw! 

Po drugie przyjacielu drogi, to ty! stwierdziłeś fakt że aim na tym serwerze działa (?) ciekawe skąd o tym wiesz :D 

Po trzecie kolego, twoim jedynym argumentem było stwierdzenie "ja mam 6000h w CS, ty masz 600! i mnie zabiłeś!" - proszę Cię, daj sobie spokój, wrzuć na luz ;)

ps. a nie sory, jeszcze powiedziałeś że jestem odpalony bo ty zabijałeś każdego aż wkońcu wszedł na serwer ktoś kto zabił cię kilkukrotnie, nie wiem może z przypadku, może trafiłeś na kogoś równego sobie a może poprostu jestem lepszy :D  mimo że masz dziesięciokrotną ilość godzin na koncie (chociaż powtórzę to po raz ostatni nie patrz na to :P nie każdy jest w posiadaniu jednego konta, tak jak widocznie ty :P 

Po czwarte koleżko nie każdy tak jak ty siedzi i try harduje tym bardziej 2 dni przed końcem sezonu na małej mapie 3v3

Po piąte bracie, Ja nie płacze w twoją stronę jak ty mi waliłeś hedy przez pół de_lake i nie oskarżam cię tutaj o nic, bo wiem, że jesteś faktycznie dobrym graczem, ale wiesz o co chodzi? Chodzi o to że nie mam 15lat i nie mam na to wszystko czasu, gram sobie kulturalnie na serwerze wracając za przeproszeniem zjebany do domu po robocie, szybki obiad i chciałem trochę odsapnąć od realiów życia realnego jak większość z nas prawdopodobnie. ( i broń Boże nie obrażam tutaj 15-latków lecz stwierdzam fakt że mam tutaj delikatnie mniej czasu wolnego od nich, mając na głowie prace, ugotowanie obiadu itp.. itd..

Po szóste towarzyszu broni,  przepraszam jeżeli uraziła Cię twoja duma jeżeli ktoś Cię zabił w grze komputerowej więc poszedłeś wymierzyć sprawiedliwość na forum oskarżając mnie o cheatowanie, więc może to nie jest gra dla Ciebie w takim razie? lub mam lepszy pomysł ! zachęcam Cię do zakupienia premium na serwerze, fajne postacie co za tym idzie jest taka ciekawa postać asasyn która staje się na chwilkę niewidzialna, może wtedy bym cię nie zabił :D :D :D serio, sprawdź to ja już szykuję się na sobote także nie banuj mnie heh plz mordziu  bo chciałem sobie pograć w tej edycji a z tego co słyszałem to właśnie może być ciekawa postać :P 

 

po siódme kumplu- powtórzę się po raz ostatni a zarazem podsumuje moją wypowiedź

- zakończyłeś mapę na pierwszym miejscu, dodam tylko że jeszcze byłeś na spec'u dłuższy czas- także nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś że jestem odpalony skoro sam kręciłeś lepsze liczby (?!)

- nie każdy ma jedno konto na którym gra, co za tym idzie godziny nie są przekładnią

- święta zasada w CS od czasów istnienia cs 1.6  - jeżeli ktoś cię zabija, może być lepszy, niekoniecznie jest to ktoś odpalony, ale wybaczam każdy tak ma, też zauważyłem że tutaj 3/4 graczy jest odpalona- aa.. czekaj, są lepsi 😕 😕 

-każdemu zdarzy się jebnąć lucky punch'e - może mi siadały nie wiem, przejrzyj demko na spokojnie i wróć na chłodno i daj znać co tam ustrugałeś z tych wypocin, chętnie odniose się do oskarżeń ale nie mam do czego, poważnie! 😮 

- kończę moją wypowiedź tym że czekam na werdykt, słuszny- nie opinii randoma który zginął śmiercią tragiczną po czym poleciał na forum, jeżeli przedstawi dowody, demko, minuty, akcje, będę kontynuował

 

dalej twierdze że nie mam o czym z tobą rozmawiać! :) 

 

pozdrawiam życzę miłego wieczoru i szkoda że tutaj są osoby które poświęcają swój wolny czas na analizowanie tego, mogliby zająć się czymś lepszym niż marnować czas na mnie 😕 

edit: zapomniałem całkowicie dodać, nieno byczku dodaj demo i czas z akcji, tak jest w regulaminie, mogłeś przed skargą przestudiować trochę regulaminu piszę wyraźnie:

4. Brak dostarczonego dowodu, skutkuje automatycznym odrzuceniem zgłoszenia.
oraz

6. W każdym demie (niezależnie czy jest z GOTV czy nakręcone przez zgłaszającego) muszą być zawarte czasy akcji, w których jest podejrzenie
o czitowanie. Bez tego prośba zostanie natychmiastowo odrzucona.

 

mógłbyś coś dodać żeby się coś działo fajnego, bo tak to, to nudy 😕 

CZEŚĆ!

 

Edytowane przez Fredimerkury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zgłoszenie do zamknięcia.
Obejrzałem demko i nic ciekawego nie było widać a już tym bardziej "aimbot" 
Jak taki pewny jesteś co do zgłoszonego gracza to rozpisz konkretne akcje, podając "Czasy podejrzanych akcji*: wiekszosc rund" to nic nie mówi po obejrzeniu całego demka nie widziałem jakiś akcji przez które by należał się ban więc jak wiesz i widzisz więcej to rozpisz które konkretnie akcje są "odwalone" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie chce mi się czytać tego kazania, ale niestety chyba muszę, nie mniej jednak dziwna decyzja ze strony administracji.  Kolega wchodzi na serwer dostaje 3 czy 4 razy, a następnie coś w nim pęka, kame hame czy inne dragon balle, i trafia mi raz one tapa kiedy lecę strafe'ując na zwiększonym serwerowym speedzie, spadam na ziemie myśląc sobie no ok moze farta miał, a kolega w pixel głowy który mi widać z wody daje 2 śliczne prefirey zza kamienia. Na zdanie: mhm, fajnie strzelasz czy coś w tym stylu, odpowiada tak jak ty, co brzmi już jak typowy Polak z bólem, który cheatuje, w dodatku na co mi klasa Cichy zabójca, która nie robi kroków skoro kolega i tak potrafi dać prefire "na sluch" ;). Szkoda, że takie "lepsze" talenty marnują się na takim cod modzie, a nie jakims faceicie, którego nawet nie mają założonego (Swoją drogą myślę, że kolega może nawet nie wiedzieć co to za strona skoro mówi, że jest "lepszy" po zabijaniu na cod modzie, na którym można paść od 3 kul z usp +50dmg XDDD). Nie będę się tu rozpisywał ile mam elo, ile gram w !!!!CS:GO!!!! (bo to chyba ważne skoro kolega porównuje dwie zupełnie  inne mechanicznie gry, które jedyne co mają ze sobą wspólnego to chyba sam cel i schemat map, a swoją drogą w 1.6 dla twojej informacji grałem od 2009 do maja 2016, więc nie jesteś jedynym "starym wyjadaczem"), ale kluczem w tej grze jest kolego regularność i jeżeli wchodzę na serwer i zabijam te 35 osób i kręcę lepsze liczby jak to mówisz, ale robię to runda w runda i po prostu wychodzę na otwarte duele i nie dostaję przysłowiowego raka ręki to myślę, że może to świadczyć o tym, że jakąś pamięć mięśniową i ogarniętą mechanikę gry mam. Natomiast twoja gra wyglądała tak, cyk Vac shot na mnie, ledwo w plecy ostatniego albo i nie, cyk prefire na mnie 3 heady na 5 kul, kogos innego mierny spray w plecy, znowu jakies headziki przez pół mapy. Zwracam Ci uwagę na to, piszę żebyś podkręcił to ty specjalnie idziesz sie jak bot na mnie wywalić, żeby sobie zrobić alibi??? Jak dla mnie to typowa polska próba zmadowania oponenta XDDDD. Podsumowując, śmierdzi mi ta decyzja kolesiostwem w administracji, kolega na kolejnej mapie, jak sie mnie zapytali na kogo skargę piszę, odpowiedział rozumiesz na mnie skargę pisze czy coś w tym stylu. Takich talentów jak ty potrzeba polskiej scenie kolego, aczkolwiek caly czas uważam, że gdybyś odpalił faceita, to antycheat od razu by Cie wyrzucił, a jeśli by do tego nie doszło to na tym jak to określasz "lepszym" poziomie zakręcił byś 10 albo i nie. Na serwer już raczej nie wrócę, wszedłem wczoraj i dzisiaj na chwilę, bo widziałem, że znajomy gracz krasnal grał. No cóż randomy z serwerów zawsze silniejsze, a potem nawet trollowego meczmejkinga nie potrafią otworzyć. Z fartem

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze szybkie pytanko, czy da się usunąć konto na forum i jeśli tak, to gdzie można to zrobić. Jeśli administracja wyższa może usunąć konto, to bardzo poproszę 😄

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty tutaj widzisz kolesiostwo w administracji? Sprawa jest prosta, nie zastosowałeś się do regulaminu przez nie podanie czasów podejrzanych akcji. Jak już odpisałeś na wiadomość kolegi wyżej to mogłeś chociaż użyć opcji "edytuj" i podać podejrzane akcje. Ale, że tego nawet nie raczyłeś zrobić tego to skarga zostanie odrzucona 😕

@ DonSalerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DonSalerii zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jak dla mnie to wszystko zostalo powiedziane. Brak konkretnych akcji a po obejrzeniu demka mogę śmiało stwierdzić że gracz jest czysty. Następnym razem rozpisz konkretne akcji podając czasy ;d

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności