Skocz do zawartości

Propozycje i błedy by shreder221


shreder221

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Chciałbym zaproponować kilka zmian. W większości drobnych i kosmetycznych ;)

Po pierwsze proponuję zmianę opisów tych perków które nie mają stałej wartości tak aby podczas wpisywania !perk oprócz aktualnej wartości wyświetlał się również zakres prawdopodobnych wartości. 

Po drugie jeśli ulepszasz perka to wiadomo że kolejnym krokiem jest wpisanie !perk by sprawdzić jaką wylosuje wartość. Nie dałoby się tego zautomatyzować?

 

W sumie  informacja o perku/prawdopodobieństwie mogłaby się też pojawiać podczas zdobywania perka.

3. Mam wrażenie że 1/1 komandosa nie zawsze działa. Wbiegam  centralnie w  dajmy na to amadeusza. Trafiam ppm, jest dzwięk kosy iii nic. Sprawdzam jakiego gość ma perka.  Okazuje się że takiego który nie poprawia przeżywalności. Takich sytuacji miałem wiele. Gadałem też z innymi komandosami i mieli takie samo wrażenie.

 

4. Czy klasy i perki są ułożone wg jakiegoś schematu? Czy nie łatwiej by było je znaleźć gdyby były alfabetycznie?

5. Jest problem z min. Dwoma mapami.

a) De_sanjuan? Jakoś tak. Może to być mój lokalny problem ale pobrała się i pokazał się komunikat że brakuje jakiegoś pliku. Próbowałem usunąć różne foldery by sie dobrze pobrała ale nie zadziałało. Mapa zmieniła się po 10 min i usłyszałem że ktos jeszcze miał jakieś problem z tą mapą.

 

b) de_ outinferno całkowicie wywala do pulpitu z jakimiś błędami.

 

Edit:

Podczas zakupu perka za monety nie ma wgl informacji jaki perk się dostaje. Nie dałoby się dodać tej informacj? Zwłaszcza że przy zakupie za $ jest!

 

 

 

 

 

Edytowane przez shreder221
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
30 minut temu, shreder221 napisał:

4. Czy klasy i perki są ułożone wg jakiegoś schematu? Czy nie łatwiej by było je znaleźć gdyby były alfabetycznie?

Klasy/perki są osobnym pluginem, więc ich kolejność zależy od tego w jakiej kolejności wczytają się pluginy

30 minut temu, shreder221 napisał:

a) De_sanjuan? Jakoś tak. Może to być mój lokalny problem ale pobrała się i pokazał się komunikat że brakuje jakiegoś pliku

Nie napisałeś jakiego pliku, więc ciężko cokolwiek powiedzieć

30 minut temu, shreder221 napisał:

b) de_ outinferno całkowicie wywala do pulpitu z jakimiś błędami.

Z jakim błędem?

30 minut temu, shreder221 napisał:

Podczas zakupu perka za monety nie ma wgl informacji jaki perk się dostaje. Nie dałoby się dodać tej informacj? Zwłaszcza że przy zakupie za $ jest!

Przed sekundą wszedłem na serwerze i kupiłem perk za monety

obraz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, shreder221 napisał:

3. Mam wrażenie że 1/1 komandosa nie zawsze działa. Wbiegam  centralnie w  dajmy na to amadeusza. Trafiam ppm, jest dzwięk kosy iii nic. Sprawdzam jakiego gość ma perka.  Okazuje się że takiego który nie poprawia przeżywalności. Takich sytuacji miałem wiele. Gadałem też z innymi komandosami i mieli takie samo wrażenie.

 

Ale to już wina cs'a że nie nadąża i dlatego zdarza się że ty niby słyszysz dźwięk walnięcia kosy, a gracz którego zaatakowałeś pewnie nic nie słyszał i pewnie nawet nie widział żebyś machnął kosą 

46 minut temu, shreder221 napisał:

a) De_sanjuan? Jakoś tak. Może to być mój lokalny problem ale pobrała się i pokazał się komunikat że brakuje jakiegoś pliku. Próbowałem usunąć różne foldery by sie dobrze pobrała ale nie zadziałało. Mapa zmieniła się po 10 min i usłyszałem że ktos jeszcze miał jakieś problem z tą mapą.

 

46 minut temu, shreder221 napisał:

b) de_ outinferno całkowicie wywala do pulpitu z jakimiś błędami.

 

grałem nie raz na tych 2 mapach i nigdy nie miałem tam problemu i nie wywalało mnie więc jak nie podasz co to za dokładnie błędy ci wyskakują to ciężko coś powiedzieć więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do  De_sanjuan wydaje mi się ze to był plik  De_sanjuan.bsp. Ale byłem zmęczony i nie zwróciłem uwagi. Co do de_outferno było to jeszcze później i w sumie chyba nawet nie doczytałem tego komunikatu ;( Jak będą te mapy i powtórzy się problem to zrobię screena.

Odnośnie zakupu za monety. Dwa razy próbowałem przed dodaniem posta. 2 x był wyłącznie komunikat kupiłeś perka ale bez komunikatu o nazwie. Teraz zmieniła się mapa i na 5 zakupów  5x były oba komunikaty o_O

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, -_- napisał:

Przed sekundą wszedłem na serwerze i kupiłem perk za monety

obraz.png

Chodzi o to, że raz na 10 razy jak się kupi perka to pokazuję tylko informacje, że się kupiło perka. Bez informacji na chat jaki to perk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
8 godzin temu, shreder221 napisał:

Odnośnie zakupu za monety. Dwa razy próbowałem przed dodaniem posta. 2 x był wyłącznie komunikat kupiłeś perka ale bez komunikatu o nazwie. Teraz zmieniła się mapa i na 5 zakupów  5x były oba komunikaty o_O

Ah, widzę błąd i nie tyczy się on zakupu za monet/dolary, etc. Chodzi oto, że gdy gracz otrzyma perk, na którego ma blokadę lub nie weszla szansa, przechodzi kolejne losowanie na perk, ale już bez informacji o jego zdobyciu - tyczy się to każdego otrzymania. Poprawione i dziękuję za zgłoszenie, wejdzie w kolejnym update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To podsumuje te propozycje

W dniu 17.07.2022 o 14:49, shreder221 napisał:

Po pierwsze proponuję zmianę opisów tych perków które nie mają stałej wartości tak aby podczas wpisywania !perk oprócz aktualnej wartości wyświetlał się również zakres prawdopodobnych wartości. 

To celowy zabieg :D

W dniu 17.07.2022 o 14:49, shreder221 napisał:

Po drugie jeśli ulepszasz perka to wiadomo że kolejnym krokiem jest wpisanie !perk by sprawdzić jaką wylosuje wartość. Nie dałoby się tego zautomatyzować?

Po update powinno już zawsze pokazywać ulepszenie ze sklepu za dolary

W dniu 17.07.2022 o 14:49, shreder221 napisał:

3. Mam wrażenie że 1/1 komandosa nie zawsze działa. Wbiegam  centralnie w  dajmy na to amadeusza. Trafiam ppm, jest dzwięk kosy iii nic. Sprawdzam jakiego gość ma perka.  Okazuje się że takiego który nie poprawia przeżywalności. Takich sytuacji miałem wiele. Gadałem też z innymi komandosami i mieli takie samo wrażenie.

@ Mahesvara wyjaśnił co i jak

W dniu 17.07.2022 o 14:49, shreder221 napisał:

4. Czy klasy i perki są ułożone wg jakiegoś schematu? Czy nie łatwiej by było je znaleźć gdyby były alfabetycznie?

Nie jest to możliwe

W dniu 17.07.2022 o 14:49, shreder221 napisał:

a) De_sanjuan? Jakoś tak. Może to być mój lokalny problem ale pobrała się i pokazał się komunikat że brakuje jakiegoś pliku. Próbowałem usunąć różne foldery by sie dobrze pobrała ale nie zadziałało. Mapa zmieniła się po 10 min i usłyszałem że ktos jeszcze miał jakieś problem z tą mapą.

Sprawdziłem i wydaje się ok 😕 Może serio był to problem z workshop. Są też poprawnie skompilowanie z HDR, chyba że problemem jest jeszcze coś innego, o czym nie mam pojęcia

W dniu 17.07.2022 o 14:49, shreder221 napisał:

b) de_ outinferno całkowicie wywala do pulpitu z jakimiś błędami.

To samo

W dniu 17.07.2022 o 14:49, shreder221 napisał:

Edit:

Podczas zakupu perka za monety nie ma wgl informacji jaki perk się dostaje. Nie dałoby się dodać tej informacj? Zwłaszcza że przy zakupie za $ jest!

To zostało naprawione tak jak napisałem wcześniej

 

 

Dziękuję CI bardzo za propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności