Skocz do zawartości

UB


DontReportMePlease

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DontReportMePlease [CSC]

Wycinek z konsoli(bez IP)*: Powód: Aktywnyban / YT/Kleszczu

Serwer: COD

Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&hideinactive=false&advSearch=STEAM_0:0:530233488&advType=steamid

Admin zamknął temat więc piszę kolejny z góry przepraszam. Czyli rozumiem że mimo że to było 4 lata gdy jeszcze byłem młodym 13 letnim bachorem i nawet nie pamiętałem że kiedykolwiek dostałem bana, nie ma najmniejszych szans na UB. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku nie jestem pewny ale serwer juz chyba nie działa i nie moge znaleźć go na forum. Myślę że przez 4 lata sporo mogło się zmienić i zasługuje na drugą szanse.

 

Edytowane przez DontReportMePlease
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie ma żadnego znaczenia czy to było 6 lat czy 12 czy nawet 1000 jeśli ban jest aktywny. Jeżeli masz AKTYWNEGO bana, to nie masz prawa grać na serwerze, bo dostęp zotał Ci zablokowany i Twoją jedyną opcją w takiej sytuacji jest odwołanie się na forum, w innym przypadku otrzymasz bana za multikonto

Samo zamknięcie serwera także nic nie zmienia, bo Twój ban nie wygasł, dalej jest aktywny, więc nie bardzo rozumiem co to za tłumaczenie. Dostałeś perm na serwerze, masz go aktywnego w naszym sourcebans, więc jeżeli chciałeś pograć, to mogłeś napisać odwołanie na forum, a nie omijać bana, wchodząc na nowym koncie

 

Nie zapoznałeś się także z regulaminem forum, tworząc nowe konto, mimo iż już jedno posiadasz

https://forum.cs-classic.pl/profile/26841-kleszczu/

Pierwszy punkt regulaminu, który akceptowałeś przy rejestracji

Cytat

1. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto na forum w przeciwnym wypadku wszystkie konta użytkownika będą zablokowane. W momencie, kiedy kilku użytkowników korzysta z jednego adresu IP możliwe są ustępstwa - sprawę trzeba niezwłocznie zgłosić do administracji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności