Skocz do zawartości

[Redaktor] Fixer.? x2


Fixer

Rekomendowane odpowiedzi

Imie : DominikWiek : 17Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach) : 12h 55m 20sDoświadczenie w kwestii (ten dział w którym chcesz być np Wywiady/dzienniki/tygodniki itp) : Wywiady. Kiedyś już miałem rangę redaktora na cs-classic ale musiałem zrobić przerwę z counter strike a teraz robię wielki Come Back Znajomość z większością użytkowników: Kiedyś tak, teraz nie za bardzo To nie problem nadgonimy.Dlaczego ja ?: Lubię prowadzić wywiady z innymi ludźmi, myślę, że mam w tym nie małe doświadczenie Składam po raz drugi może teraz się buźka zgodzi :P Proszę nie nabijać sobie postów gdyż czekam tylko na jego wypowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że spamuje w swoim dziale ale chcę odpowiedzieć na pytanie Famasa.Stary mi to najbardziej zależy na wywiadach ale tym działem mogę również się zająć :D Nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak -Da sobię Radę

-Wiek

-ogarnięty 

 

A i Siwy,Xanti,Senrox gdzie wy tu macie wymagania poprostu piszesz a nie Jestem Na Tak Wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

1.Minimum postów 60(małe wyjątki)2. Co najmniej 10h na forum(wyjątki)3.Brak ostrzeżeń.(obowiązkowo)4.Dobra znajomość ortografii(obowiązkowo)5.Co najmniej 20 dni na forum.(obowiązkowo)6.Minimalny wiek 15 lat.7.Wywiady może robić TYLKO REDAKTOR

 

piszą tak/nie na podstawie tych wymagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności