Skocz do zawartości

[COD CS:GO] Misje klanów - nowy pomysł


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Cześć,

Jako że co jakiś czas staramy się odświeżać też dodatki serwera, przyszedł czas na klany, ponieważ ostatni większy upadte był chyba rok temu.

Pomysłem na nową wersję klanów, a raczej ich ulepszenie jest wprowadzenie na serwer misji klanów, które byłyby drabinkowe, czyli jedna po drugiej, bez możliwości pominięcia ich. Plan jest taki by w pierwszej wersji wprowadzić misje jednakowe dla każdego klanu, ale jednocześnie zablokować zdobywanie punktów klanów z innych opcji takich jak zabójstwo gdzie aktualnie je zdobywamy. Wyjątkiem od tej reguły byłoby zabójstwo gracza z innego klanu, wtedy z automatu otrzymywałoby się 1 punkt klanu.

 

Co to zmienia?

Klany musiałyby wykonywać misje by móc sie rozwijać, ponieważ pk zdobywane z fragów na innych klanach, dawałyby ich zbyt mało by móc się w miarę szybko rozwinąć.
Oczywiście im dalej w las, tym cięższe misje, wymagające wkładu coraz większej ilości graczy, tak by zachęcić graczy do stałej gry na serwerze. Dodatkowo rozmyślałem nad jakimś cooldown, np: 10 misji tygodniowo, resetowane standardowo w sobotę o 12:00

  • Like 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na misje klanu jak najbardziej na plus.
Ciekawym pomysłem też mogło by być zwiększenie osób w klanie od 1 poziomu, dzięki czemu można wtedy dać trudniejsze misje od samego początku.
No i wiadomo wraz z zwiększeniem ilości osób, zwiększyć ilość potrzebnych punktów do ulepszenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega sprawa.

 

TOP klanów, praktycznie jest nie zmienny (gracze). DO tej pory wytarczy "chodzić i zabijać" teraz bedą musieli się postarać :)

 

Myślę, że wprowadzi to dużo fajniejszą rozrywkę :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przeglądam starsze wątki forum i bardzo chciałbym odświeżyć ten temat, bo wydaje mi się on świetnym pomysłem na urozmaicenie rozgrywki.

Jak najbardziej jestem ZA.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Temat umarł i raczej nie wróci, bo ciężko będzie takie misje do klanów budować, ale coś by się przydało zrobić z klanami

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności