Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Set


Sakku

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: sαккυ | 変態

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

3. Nick oskarżonego: Set

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:14066947

5. Data i godzina zdarzenia: 13.10.2022 20:20

6. Mapa: Mirage_big

7. Opis sytuacji: Admin stawia sobie replikę w przejściu, nie da się jej obejść ani przeskoczyć. Gracze zwracają uwagę na czacie jak i mikro, admin zupełnie nic nie robi sobie z tego, że łamie regulamin :)

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Gracze: Lesio. Krr, Lyn, Eluwa i pewnie reszta osób na serwerze. Demko dodam jak załaduje je do GoTV.  
http://414339.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage_big_csc-1665684678-1665686319.zip 6:25 można zacząć oglądać, 6:29 opisywana akcja.
Gracze od buta dostają za takie rzeczy bany i nie ma tłumaczenia się, że coś itp. Z bromblem to ja nawet w dyskusję nie będę wchodził, bo startuje o admina a kryje kolegę xD
Niżej screen: 

20221013201826_1.jpg

Edytowane przez Sakku
  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sakku napisał(a):

 

7. Opis sytuacji: Admin stawia sobie replikę w przejściu, nie da się jej obejść ani przeskoczyć. Gracze zwracają uwagę na czacie jak i mikro, admin zupełnie nic nie robi sobie z tego, że łamie regulamin :)

 

XDDDD

A co ma zrobić? Strzela do ciebie parę osób i odruchowo naciśniesz binda klasy, mechanika serwera nie pozwala na usunięcie repliki pod przyciskiem więc nie zostało nic innego jak przeprosić i poczekać do końca rundy.

Biegniesz od razu spłakany na forum jak mała dziewczynka, której ktoś zabrał lizaczka bo złapałeś admina na przypadkowym błędzie a nie na celowym łamaniu regulaminu.

pozdrowionka i ciumeczki 

awdawdawdwad.png

  • Like 2
  • Zmieszany 5
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

 

Niestety popełniłem missclick. Duża ilość atakujących i tak niefortunnie wyszło. Jedyne co mogę to przeprosić za zainstniałą sytuację.

 

 

Dodam tylko, że ta sytuacja nie wpłyneła na wynik danej rundy. 

 

 

  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy w tym wszystkim konsekwentni ... Ja np za tp Duchem w ścianę i zabiciu 2 graczy dostałem bana... choc wpisalem odrazu killa bo nie ogarnalem ze sie tpnalem w sciane bo czasem mouse4 mi sie buguje i robi doubleklika a celowo tego nie zrobilem.

 

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Godzinę temu, ANGRY BOMBELEKEKEK napisał(a):

A co ma zrobić? Strzela do ciebie parę osób i odruchowo naciśniesz binda klasy, mechanika serwera nie pozwala na usunięcie repliki pod przyciskiem więc nie zostało nic innego jak przeprosić i poczekać do końca rundy.

W sumie to ciekawe, bo biorąc pod uwagę, że teraz mamy cooldown, można by było wprowadzić opcję usuwania pod E, ale z dłuższym cooldown 😕

-_-,

Zaczęły się tutaj wewnętrzne spiny, więc zamykam temat i czekam na werdykt opiekuna.

Dodam jednak, że każdy z Was pewnie w jakimś stopniu ma rację, Bombel pisząc o tym że można to kliknąć przypadkiem, a także Dezuli o byciu konsekwentnym, lecz jeśli Wy pod przykrywką konsekwencji chcecie sobie celowo wypominać nawet najmniejsze przewinienia, to nie prowadzi to do niczego dobrego. Wydaje mi się, że w skardze zawarto wszystko co jest potrzebne Opiekunowi do podjęcia decyzji, więc ją zamykam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty płaczku tu edytujesz, że kryje kolegę. Na office opisałem oraz porównałem przewinienie set`a do innych  "wykroczeń", które  mają miejsce na serwerze.

Raczej wszyscy się zgadzamy, że postawienie klona w przejściu jest bardzo nieszkodliwym przewinieniem, które na bank nie nadaje się do pisania skargi...natomiast ty zamiast po prostu powiedzieć mu, że zjebał i co odpierdala ty siedzisz przy tym klonie i szukasz jak tu dobrze ss`a strzelić jak typowa ruda pała w podstawówce.

Skargę napisałeś w odwecie za ostanie bany stałych graczy, jedynie żeby pokazać jaki mocny jesteś... Napisałeś również, że gracze za takie rzeczy dostaną insta bany, pokaż proszę jakiś przykład bajkopisarzu ;)

 

I tak na marginesie ... to że poprosisz swoich kolegów o przywalenie "zmieszany" pod postem nic nie zmieni w oczach ludzi, którzy cisną z ciebie beke na serwerze ;*

 

 

 

 

 

Edytowane przez ANGRY BOMBELEKEKEK
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • Sticzu odblokował(a) ten temat
2 godziny temu, Sakku napisał(a):

1. Twój Nick: sαккυ | 変態

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

3. Nick oskarżonego: Set

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:14066947

5. Data i godzina zdarzenia: 13.10.2022 20:20

6. Mapa: Mirage_big

7. Opis sytuacji: Admin stawia sobie replikę w przejściu, nie da się jej obejść ani przeskoczyć. Gracze zwracają uwagę na czacie jak i mikro, admin zupełnie nic nie robi sobie z tego, że łamie regulamin :)

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Gracze: Lesio. Krr, Lyn, Eluwa i pewnie reszta osób na serwerze. Demko dodam jak załaduje je do GoTV.  
http://414339.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage_big_csc-1665684678-1665686319.zip 6:25 można zacząć oglądać, 6:29 opisywana akcja.
Gracze od buta dostają za takie rzeczy bany i nie ma tłumaczenia się, że coś itp. Z bromblem to ja nawet w dyskusję nie będę wchodził, bo startuje o admina a kryje kolegę xD
Niżej screen: 

20221013201826_1.jpg

Zgadza się, że źle postawił klona co jest niezgodne z regulaminem,  jednak nie jest to równoznaczne z tym, że dostanie od razu bana, za stawianie klonów nigdy nie dawaliśmy banów za pierwsze przewinienie tylko za któreś z kolei.

1 godzinę temu, Dezuli napisał(a):

Bądźmy w tym wszystkim konsekwentni ... Ja np za tp Duchem w ścianę i zabiciu 2 graczy dostałem bana... choc wpisalem odrazu killa bo nie ogarnalem ze sie tpnalem w sciane bo czasem mouse4 mi sie buguje i robi doubleklika a celowo tego nie zrobilem.

 

W takim razie powinieneś również dostać kilka banów za stawianie klonów które blokowały przejścia, a zostały Ci darowane, tylko zostałeś upomniany.
Co do bana za ducha, fakt zostałeś zbanowany od razu, jednak zważywszy na sytuacje w jakiej to było, uważam ze zasłużyłeś, bo to było ewidentne i perfidne zabijanie będąc zbugowanym, na środku ściany gdzie widziałeś to co było po obu stronach i do tego zabiłeś osoby z jednej i drugiej strony po czym wpisałeś kill w konsoli.

 

Co do całej skargi nie zostaje ona przyjęta ponieważ widać, że jest to skarga złożona w ramach ?zemsty? bądź innym waszym dziwnym działaniem związanym z atakowaniem administracji, jeżeli chcecie składać skargi na administrację proszę o bardziej sensowne skargi, a nie za przypadkowe postawienie klona w przejściu. 

Edytowane przez Sticzu
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności