Skocz do zawartości

[ANKIETA] Wybór skinów agentów


Sticzu

Skiny Agentów  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie możliwość wybierania skina agentów?



Rekomendowane odpowiedzi

Tylko tutaj chodzi o skiny takie co są już w grze od Valve na rynku, każdy inny może utrudniać rozgrywkę ponieważ może być mniejszy, większy, chudszy itp. i mieć inne hitboxy niż normalne skiny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Mahesvara said:

Tylko tutaj chodzi o skiny takie co są już w grze od Valve na rynku, każdy inny może utrudniać rozgrywkę ponieważ może być mniejszy, większy, chudszy itp. i mieć inne hitboxy niż normalne skiny

Od Valve tez maja mniejsze hitboxy, wiec niewazne jakie skiny zostana dodane nie bedzie fer.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
4 godziny temu, kRR napisał(a):

Od Valve tez maja mniejsze hitboxy, wiec niewazne jakie skiny zostana dodane nie bedzie fer.

Tak, tylko te pierwsze (czyt. customowe) są tylko na serwerze, nie są z gry i nie mają wsparcia twórcy gry, a modele agentów są w grze, każdy może je kupić, grać nimi na serwerze. Tutaj jak rozumiem chodzi oto by każdy miał szansę posiadać dany skin, co raczej zamyka temat "coś jest nie fair", bo teraz mogą mieć to nieliczni, którzy kupili w grze skin, a tak to będzie mógł z tego korzystać każdy

 

10 godzin temu, Krzyzu10 napisał(a):

(gdzieś na serwie widziałem skiny typu, spier-man, harley quinn, etc)

No i tak jak napisałem Mahes, coś takiego na pewno odpada

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jasno napisać im o jakie chodzi skiny, bo będą głosować na TAK, a potem się dziwić czemu nie ma jakiś spiermanów czy nie wiadomo czego.
Tutaj Link <--- do tych skinów o których wiadomo...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać dobierania skinów agentów pod daną mapę, albo komandosów na duscie, których z wybranymi skinami nie będzie można rozróżnić od nano, skrajanie boskie moje stare oczy i pogarszający się wzrok

  • Like 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, set1337 napisał(a):

Oddałem głos na nie - dla mnie to bezsensowne :) Nie łapie po co na siłę gracz ma zmieniać model "nie posiadając go" , ale moze po prosotu jestem stary :D

Podobnie oddałem głos na nie z tego względu ze myślę ze jest to nie potrzebne bo dobrze jest tak jak teraz a nie wiem jak wygląda sytuacja z fpsami bo dodawanie coraz wiecej rzeczy na serwer raczej jest równoważne z większymi obciążeniami komputera, nie będę się wychwalał co ja to nie mam za komputer bo po prostu grając w csa wyciągam ledwo bo ledwo te 150 fps ale wiem ze im wiecej rzeczy (smoke, flashe, miny) obok siebie potrafią trochę mulić gierkę, tak więc ja tylko dlatego zagłosowałem na nie

-_-,

Sticzowi w ankiecie chodzi o modele z gry, a nie nowe modele. Proszę, czytajcie poprawnie ankietę, bo mowa jest tam o modelach, które są w grze (modele agentów), więc to nie ma "nic" do obciążenia serwera skoro te modele już są, tylko mają je osoby które sobie je kupiły w grze

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sticzu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności