Skocz do zawartości

Nowa klasa "Speedy Gonzalez"


MimecitA

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Speedy / Speedy Gonzalez
Opis:

-Posiadasz wybuchające naboje, które zadają 5 DMG

-double jump


Bronie: MP9 + Glock
Statystyki: HP: 5 | INT: 0 | WYT: 0 | KON: 25
Typ: Zwykła

 

Kilka słów od siebie 😜 

-Taka luźna propozycja z mojej strony dla chyba przyzwoitej klasy nie będąca jakąś wybitnie mocną ze względu na to że ma to być typ klasy zwykłej, więc proponuje MP9 lub MP7 

-Jak nazwa wskazuje zamysł tej klasy jest taki aby ta postać na "start" była szybka, nie jakoś bardzo lecz delikatnie szybsza od pozostałych do tego double jump 🤔 

-Nie chcę tutaj zarzucać -nastej postaci z AK czy M4 ( a wiem że nie chcecie aby do tego doszło że na serwerze będą tylko klasy z AK, ammo za fraga i co chwile jakieś niewidki 😜 )dlatego myślę że wybuchające naboje które nie są tak bardzo OP, na PM-emie mogą wykazać się kolejnym fajnym połączeniem 

kończąc moje wypociny chciałbym zaznaczyć że to może być fajna grywalna klasa która właśnie bez któregoś z wymienionych czynników może okazać się niewypałem, wydaje mi się że fajny pomysł i chciałbym zobaczyć chociaż w wersji próbnej taką klase, chciałbym dorzucić coś od siebie dla serwera :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie klasa spoko i takie powinny być w większości bez dawania w każdej ammo za fraga dodatkowe dmg co lvl czy inne bonusy żeby im większy lvl tym więcej dostaje, bo i tak potem się kończy granie na start łatwymi żeby przenieść potem na klase co ma dużo od np. 100lvl.
Fajne tylko wiadomo jak to się skończy jak wejdzie pogra nią kilka osób i powiedzą że nic nie ma i przeniosą na inne 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dla mnie fajny pomysł ale dałbym trochę (5/10) więcej kondycji.

Ewentualnie pomyślałem też o opcji dania mu trzeciego skoku po np. 75/100lvl co by go trochę wyróżniało ale to taki luźny rzut z tym. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności