Skocz do zawartości

Gameplay na COD 201 LVL


LamanteLOL

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli ktos jest nowy i chcialby poczuc ogrom emocji z grania na nowym resecie COD 201 LVL to zapraszam na opiske paru wspanialych rzeczy na serwerze:

1. Jezeli rushujesz to masz insta killa od klasy "oszust" (teleportuje najblizszego przeciwnika na twoje miejsce) poniewaz zawsze pare graczy sepi na free fraga wiec od razu po teleporcie dostajesz 10 HS + granat od oszusta.

2. Jezeli NIE rushujesz i starasz sie trzymac z tylu to klasa "Najemnik" dojedzie cie z 500HP poniewaz nie ma cap na HP wiec "leczy sie" ("leczy sie" - dodaje mu stale hp) za kazdy DMG zadany.

3. Jezeli nie uzywasz WH lub nie podpowiadasz sobie na Discordzie/TS itp z kolega pozycje przeciwnika, to stawiasz sie w niekorzystnej sytuacja poniewaz 25% serwera uzywa WH i 25% sobie podpowiada (nawet admini ale to inny topic na ktory nie chce mi sie marnowac czasu).

4. "Czemu koles siedzi na spawnie i buguje tekstury?" A no tak, wspanialy pomysl na misje by miec 35000 skokow. Tak - 35000 SKOKOW.

 

Gralem na roznych cod modach przez juz przynajmniej 8 lat i nigdy nie widzialem tak zjebanych i unfun mechanik na serwerze. COD 301 LVL? (nie pamietam dokladnie, mialem na nim admina) ktory juz usuneliscie mial o wiele lepsze mechaniki i sie przyjemniej dalo grac bo nie bylo tak nasrane pojebnanymi decyzjami na serwer.

 

Ocena serwera od Global Elite i faceit lvl 7 wiec troche doswiadczenia mam w tej grze + rank 7 na serwerze (pewnie juz spadlo bo nie gram i nie mam zamiaru jak na ten moment).

 

Na tym zakanczam ten post i osobiscie juz nie bede gral na serwerze az do momentu gdy ktos otworzy oczy i naprawi/zmieni te "mechaniki".

 

P.S. Jak wam to pasuje, spoko, ja nie lubie miec srane do ryja i byc zmuszany grania jedna klasa by wbic topke.

 

Dzieki i powodzenia! 👍

  • Like 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
19 minut temu, LamanteLOL napisał(a):

3. Jezeli nie uzywasz WH lub nie podpowiadasz sobie na Discordzie/TS itp z kolega pozycje przeciwnika, to stawiasz sie w niekorzystnej sytuacja poniewaz 25% serwera uzywa WH i 25% sobie podpowiada (nawet admini ale to inny topic na ktory nie chce mi sie marnowac czasu).

Podpowiadanie na discord/ts, etc jest tak samo traktowane jak WH, więc jeśli serio takie sytuacje się zdarzają, to warto rozpisać pod to demka, bo inaczej ten argument nie ma żadnego sensu. Nie możemy mówić o tym, że ktoś łamie regulamin bez pokrycia, bo brzmi to dość dziwnie. Jeżeli więc masz na to dowody, to zgłoś to proszę w dziale https://forum.cs-classic.pl/forum/108-zgłoś-cheatera/

 

19 minut temu, LamanteLOL napisał(a):

4. "Czemu koles siedzi na spawnie i buguje tekstury?" A no tak, wspanialy pomysl na misje by miec 35000 skokow. Tak - 35000 SKOKOW.

To fakt, ta misja nie ma żadnego sensu i tutaj jest najwięcej kontrowersji jeśli chodzi o komentarz spoza serwerowe

 

A no i zapomniałem, dziękuję za komentarz. Poczekajmy na resztę, takze opiekuna serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1. Jezeli rushujesz to masz insta killa od klasy "oszust" (teleportuje najblizszego przeciwnika na twoje miejsce) poniewaz zawsze pare graczy sepi na free fraga wiec od razu po teleporcie dostajesz 10 HS + granat od oszusta.

Dobrze że mało osób gra tą klasą. Ostatnio wystarczyły dwie w przeciwnej drużynie żebym chodził większość czasu na kucaka :D  chociaż jakaś kontra na tę umke jest

Cytat

2. Jezeli NIE rushujesz i starasz sie trzymac z tylu to klasa "Najemnik" dojedzie cie z 500HP poniewaz nie ma cap na HP wiec "leczy sie" ("leczy sie" - dodaje mu stale hp) za kazdy DMG zadany.

Oj teraz to prawda, część ludzi przerzuciła się na tą klasę prawdopodobnie po nerfach innych klas. Super wali się zwinnym do chłopaków z 300-500 hp :D

Cytat

3. Jezeli nie uzywasz WH lub nie podpowiadasz sobie na Discordzie/TS itp z kolega pozycje przeciwnika, to stawiasz sie w niekorzystnej sytuacja poniewaz 25% serwera uzywa WH i 25% sobie podpowiada (nawet admini ale to inny topic na ktory nie chce mi sie marnowac czasu).

Też mam takie odczucie że czasami inni gracze wiedzą więcej niż powinni, a nikt nie zamierza bawić się w detektywa i wyśledzać graczy z info po kolei. No i nie zapominajmy że po prostu czasami twój przeciwnik ma po prostu lepszy dzień :yes:

Cytat

4. "Czemu koles siedzi na spawnie i buguje tekstury?" A no tak, wspanialy pomysl na misje by miec 35000 skokow. Tak - 35000 SKOKOW.

Misje ogólnie zrobiły się dość ciężkie do zrobienia, trzeba lepiej grać niż inni na serwerze/poświęcić więcej czasu na cod modzika, a że ja gram mniej ostatnio również z powodu sytuacji na serwie to może na koniec grudnia się wyrobie z połową zadań.

 

Btw dziwne że tak mało bogów deagla jest na serwie po tych nerfach klas i *przypadkowego* wzrostu ilości graczy najemnika. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, LamanteLOL napisał(a):

1. Jezeli rushujesz to masz insta killa od klasy "oszust" (teleportuje najblizszego przeciwnika na twoje miejsce) poniewaz zawsze pare graczy sepi na free fraga wiec od razu po teleporcie dostajesz 10 HS + granat od oszusta.

możesz kucać, ewentualnie tarcza swat załatwia sprawę, nie widzę problemu żadnego w klasie oszust i jego umiejętności.

 

21 godzin temu, LamanteLOL napisał(a):

2. Jezeli NIE rushujesz i starasz sie trzymac z tylu to klasa "Najemnik" dojedzie cie z 500HP poniewaz nie ma cap na HP wiec "leczy sie" ("leczy sie" - dodaje mu stale hp) za kazdy DMG zadany.

Będzie to poprawione.

 

21 godzin temu, LamanteLOL napisał(a):

3. Jezeli nie uzywasz WH lub nie podpowiadasz sobie na Discordzie/TS itp z kolega pozycje przeciwnika, to stawiasz sie w niekorzystnej sytuacja poniewaz 25% serwera uzywa WH i 25% sobie podpowiada (nawet admini ale to inny topic na ktory nie chce mi sie marnowac czasu).

Od tego jest dział skargi, jeżeli uważasz, że ktoś ma wh to proszę o rozpisanie demka, ewentualnie podesłanie demka i rund do sprawdzenia któremuś z adminów, jeżeli demko ma dotyczyć adminów możesz podesłać prosto do mnie.

 

21 godzin temu, LamanteLOL napisał(a):

4. "Czemu koles siedzi na spawnie i buguje tekstury?" A no tak, wspanialy pomysl na misje by miec 35000 skokow. Tak - 35000 SKOKOW.

misja została zmieniona, więc wydaje mi ze nie trzeba tu nic dodawać.

 

21 godzin temu, LamanteLOL napisał(a):

Ocena serwera od Global Elite i faceit lvl 7 wiec troche doswiadczenia mam w tej grze + rank 7 na serwerze (pewnie juz spadlo bo nie gram i nie mam zamiaru jak na ten moment).

no tak szczerze to z tą rangą to nie szalejesz, nie bardzo widzę powodu do chwalenia się tym na forum xD 

 

21 godzin temu, LamanteLOL napisał(a):

na serwerze az do momentu gdy ktos otworzy oczy i naprawi/zmieni te "mechaniki".

To wymień mechaniki które Cię tak bolą poza oszustem i najemnikiem bo zbyt dużo ich nie podałeś 😕

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamante, największy płaczek na serwerze, 7lvl faceit i ten twój global nijak przekładają sie do Twojej opinii bo to serwer 4fun, wiec ludzie tu przychodzą sie bawić, nie tryhardować o level. :)

Odkąd gram i Cie widze na serwerze to nie ma nic innego jak tylko lament. Osoby takie jak Ty, są jak wrzód na dupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra, zamknę ten temat, bo widzę, że zmierza to w złym kierunku

Jeżeli chodzi o serwer, to na dniach pojawi się informacja co dalej w związku z aktualną jego sytuacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności