Skocz do zawartości

El pistolero


WinOo333

Rekomendowane odpowiedzi

Dałoby się dodać możliwość wyboru pistoletu w ciągu rundy, żeby w następnej już z nim grać? Aktualnie muszę czekać średnio 2-3 rundy żeby zmienić pistolet bo na respie nie zmienia się po wyborze a trakcie rundy nie mogę odpalić menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bronie można wybierać przez dany czas od startu rundy, będąc żywym, więc nie bardzo rozumiem ten problem z czekaniem 2-3 rund

Dodam że gdy gracz ma wybraną broń, to może ją zmienić nawet gdy nie jest żywy i tak samo z tym czasem wyboru, a gdy nie będzie miał, to po prostu zostanie jak jest. Sprawdź proszę po zmianie mapy i daj tutaj znać czy to załatwia Twój problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem bronie można wybierać od startu rundy, ale zmieniają się one dopiero w kolejnej rundzie. Nie wiem co dokładnie masz na myśli w 2 części z tym wyborem po śmierci bo aktualnie nie da się zmienić pistoletu będąc martwym bo menu wyboru się po prostu nie otwiera. Dodatkowo zauważyłem też, że jak dołączę na serwer i wybiorę broń to 1 rundę biegam z nożem a dopiero w 2 dostaje pistolet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
13 godzin temu, WinOo333 napisał(a):

Dodatkowo zauważyłem też, że jak dołączę na serwer i wybiorę broń to 1 rundę biegam z nożem a dopiero w 2 dostaje pistolet.

Tego nie jestem w stanie zweryfikować, więc musiałbyś podać więcej szczegółów. Wszedłem na klasę, wybrałem pistolet i od razu go otrzymałem

13 godzin temu, WinOo333 napisał(a):

Owszem bronie można wybierać od startu rundy, ale zmieniają się one dopiero w kolejnej rundzie

Udostępnienie graczom zmiany broni, mimo posiadania jednej z nich jest bezsensu, ponieważ działałoby to tak, że gracz X wybiera broń A, wystrzeliwuje z niej ammo i potem zmienia sobie na inną i robi to samo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, -_- napisał(a):

Tego nie jestem w stanie zweryfikować, więc musiałbyś podać więcej szczegółów. Wszedłem na klasę, wybrałem pistolet i od razu go otrzymałem

Jak wbije na serwer i będąc żywym spróbuje po raz pierwszy wybrać pistolet to dostaje go dopiero w kolejnej rundzie.

5 godzin temu, -_- napisał(a):

Tego nie jestem w stanie zweryfikować, więc musiałbyś podać więcej szczegółów. Wszedłem na klasę, wybrałem pistolet i od razu go otrzymałem

Udostępnienie graczom zmiany broni, mimo posiadania jednej z nich jest bezsensu, ponieważ działałoby to tak, że gracz X wybiera broń A, wystrzeliwuje z niej ammo i potem zmienia sobie na inną i robi to samo

 

Nie chodzi o to, żeby pistolet dało się zmienić w trakcie rundy, tylko wybrać już na następną.

 

Godzinę temu, WinOo333 napisał(a):

Nie chodzi o to, żeby pistolet dało się zmienić w trakcie rundy, tylko wybrać już na następną.

Widzę, że da się już zmienić pistolet będąc martwym więc w sumie chyba wszystko jest już git :)

EDIT: Jednak wybor pistoletu na rozgrzewce nadal nie działa i biegam z kosą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
5 godzin temu, WinOo333 napisał(a):

DIT: Jednak wybor pistoletu na rozgrzewce nadal nie działa i biegam z kosą

Tio zostało poprawione i doszła nowa informacja o tym, że broń zostanie nadana w nowej rundzie jeśli już ma

Daj znać czy to wszystko

 

@ Kelul zgadza się, ale był problem z główną komendą pod wybór broni i już to też zostało zmienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedac na serwerze i jak jestes niezywy wpisz /menu nastepnie 3. Ustawienia wyswietli się menu serwera wybierz zakładkę 5. El Pistoler po czym wyskoczy Ci menu z wyborem broni które będziesz miał już domyślnie za kazdym razem gdy grasz El pistolero czyli juz w  nastepnej rundzie bedziesz mial dany pistolet. 

To samo tyczy sie najemnika wchodzisz w /menu nastepnie 3.Ustawienia i pod 4. Najemnik wybierasz bron ktora bedziesz mial przypisana za kazdym razem gdy bedziesz grał tą klasą\

a no i dodam że jeśli np dziś ustawisz sobie glocka to jak wejdziesz jutro to również zapamięta Ci ten wybór i nie będzisz biegał z nozem tylko od razu masz glock

Edytowane przez Kelul
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności