Skocz do zawartości

Hitzek


Hitzek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Hitzek
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 
Powód Bana: Wallhack
Ban nałożono dnia: 22-04-2023 17:29
Koniec Bana: permanent.
Serwer: FFA Mirage
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:755109314&advType=steamid&Submit

Zapewne chodzi o sytuację tuż przed banem, na pistoletówce.
Jak ktoś potrafi grać w cs to będzie normalna sytuacja dla niego a jeśli nie no to niestety :).
Na mapce widać skąd ctki zabijały teammatów, poszedł nade z kuchni a w ciągu tak krótkiego czasu nikt nie zdążyłby przebiec na shorta więc wiadomym było to że drugi będzie albo w kuchni albo w drodze na shorta, mniej więcej na poziomie top mida.
Trochę myśleć trzeba i wystarczy żeby znać kogoś pozycję bez wallhacka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://670562.node27.pukawka.pl/dem-de_mirage-1682176225-1682178158.zip : runda 5:4 (końcówka) ewidente celowanie przez ściane i prefirowanie przeciwnikka w momencie gdzie nie było go widać, runda 1:3 2 razy skanował przez smoka idealnie w typa, runda 2:3 aimlock na typa w pałacu (czas 1:20) ogądane razem z @ Artur00 jest takiego samego zdania 

 

Edytowane przez hinczyk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runda 5:4 Sprawdzałem każdą pozycję przecież bo widać wcześniej na radarze że było dwóch na midzie, więc patrzyłem czy jeden z nich nie poszedł. Nie wcelowałem się przez ściane tylko stopniowo wychylałem i żadnego preefire tam nie było XD.
Runda 1:3 2 razy trafiłem chłopa przez smoke ale za to 10 razy go nie trafiłem, jak skanuje smoka to wiadomo że któryś strzał w końcu siądzie, trzeba ruszyć głową.
Runda 2:3 JAKI KURWA AIMLOCK XDDDD AIMLOCK TO NIE PŁYNNE PORUSZENIE CELOWNIKIEM TYLKO NAGŁY PRZESKOK CELOWNIKA NA ŁEB BĄDŹ WYBRANĄ CZĘŚĆ CIAŁA XDDDD

nwm imo po prostu trzeba się nauczyć korzystać z mapy w csgo i nauczyć się stopniowo peekować a nie na pałę wychodzić jak ty xd
Jeśli dostanę bana to trudno ale nwm w sumie co tu podejrzanego można wywnioskować jeśli to są twoje największe zarzuty wobec mnie.

Edytowane przez Hitzek
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności