Skocz do zawartości

Odwołanie od banika. XD


Solo_Blanca

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: @ Solo_Blanca
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

Reason: cheaty
Ban created: 11-05-2023 19:03
Ban end: permanent.
Disconnect: You have been banned by this server!
Submit appeals on https://forum.cs-classic.pl/

Reason: cheaty
Ban created: 11-05-2023 19:03
Ban end: permanent.


Serwer: ★EN/PL★ FFA 128TR | MIRAGE ★Cs-Classic.pl
Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:546932524&advType=steamid&Submit

 

 

Liczę na wyjaśnienie tego bana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Lilac] Solo- Blanka is suspected of using 'Aimbot' (Detections: 2)  tyle chyba wystarczy e anty cheat wykry twojego aima 
Pozdrawiam miej nocy!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę edytować posta.

 

Lilac? Serio w tych czasach jeszcze ufacie temu dziadostwu?

To w tym momencie się nie dziwię, że ludzi banuje i kickuje za freeko.

Czekam na rozpiskę demka z aktualnej mapy, gdzie pokaże, że faktycznie posiadam "aimbot".

 

 

I jeszcze jedno dowód w postaci "[Lilac] Solo- Blanka is suspected of using 'Aimbot' (Detections: 2) " czegoś takiego nie powinien zostać uznany.

M.in też dlatego, że każdy używa innego DPI oraz ustawień myszy w grze. 

 

@ hinczyk Przepraszam, ale co mnie obchodzi antycheat, który działa za przeproszeniem jak gówno? 

Chcę dowody w postaci demek, że mam "aimbot".

Edytowane przez Solo_Blanca
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wykryło ci że masz aima to i tak po 3 następnych kilach dostał byś auto bana od anty cheata więc tu nie ma różnicy czy dostałeś tego bana odemnie czy od anty cheata 

 

http://670562.node27.pukawka.pl/dem-de_mirage-1683823378-1683824817.zip to jest moje ostatnie zdanie pod tym postem w rundzie 3:9 dostałeś randomowego reporta za aima co w tej akcji jest o tyle dziwne że po zabiciu przeciwnika instant twój celownik poszedł o 90* w lewo tu nie oceniam czy to normalne czy nie więcej nie moge tu opisać bo tego reporta dostałeś po swoim 3 kilu.

Edytowane przez hinczyk
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, Solo_Blanca napisał(a):

Lilac? Serio w tych czasach jeszcze ufacie temu dziadostwu?

Tak, i w tych czasach brzmi jakby ten plugin miał minimum 10 lat, a udostępniono go w 2020, gdzie wersja poprawnie wspierająca csgo wyszła w połowie 2021, więc ma niecałe 2 lata i jest aktualnie najskuteczniejszym pluginem dostępnym na rynku

4 godziny temu, Solo_Blanca napisał(a):

To w tym momencie się nie dziwię, że ludzi banuje i kickuje za freeko.

Na przykład kto? Były admin COD, który przyznał się do odpalenia w tym samym temacie i do teraz nie ma VAC? A może adix, który w październiku/listopadzie 2022 dostał VAC, czyli prawie 1.5 roku od samego bana z lilaca?
Na forum było chyba z 10 odwołań dla banów z lilaca, więc jestem ciekaw do kogo dokładnie pijesz

4 godziny temu, Solo_Blanca napisał(a):

czegoś takiego nie powinien zostać uznany.

Może, bo za to lecą bany przez plugin gdy przekroczy daną ilość, a Tobie najwyraźniej mocno sprzyjało szczęście skoro dwukrotnie zabrakło jednego reportu z pluginu do bana. Od 6 maja rejestrowało Cię niemalże codziennie, z czego 10 i 11 prawie maksymalną ilość razy (w obu przypadkach zabrakło jednego zgłoszenia)

4 godziny temu, Solo_Blanca napisał(a):

ale co mnie obchodzi antycheat, który działa za przeproszeniem jak gówno? 

Nie wiem czemu nazywasz to gównem skoro plugin w 2 lata zrobił 4069 banów, a zgłoszeń o UB było nie wiem, z 10? Z czego spora część z nich wynikała z błędu poprzedniej wersji dla wykrywania bhop (o czym autor sam pisał, że może dawać fałszywe zgłoszenia) i tam UB nadano. Patrząc nawet od najstarszych banów, widać, że te zbanowane konta mają VAC, ba, nawet na 25 ostatnich banów, już 3 mają VAC, a zbanowano tyle osób od 10 maja

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności