Skocz do zawartości

Odwołanie od Perma


Matix2115

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Matix
Wycinek z konsoli: https://prnt.sc/w34LGgIrASHn

Serwer : FFA MIRAGE PL/EN
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=Matix

Wyjasnienie: Wczoraj nie miałem czasu obejrzeć tego demka a tamat został zamknięty . 

http://670562.node27.pukawka.pl/dem-de_mirage-1684614721-1684617142.zip
[18:30]
7:40 wcelowanie przez ścianę (typu zapomniał że jest tam ściana)
10:08 przeskok w timing
11:15 runda kill w leaderze+przed conectorem
15:24 cała runda (nienaturalny skok celownika przy pierwszym killu+wcelowywanie się przez ściany)
24:37 wcelowanie przez paczki
25:23 wcelowanie przez ściane, i wiele innych sytuacji gdzie wcelowywuje się przez ściane celując np. pod przeciwnikiem przez ścianę, gdzie każdy inny normalny gracz patrzy w pierwszy kąt gdzie przeciwnik może wyjść

 

 

7:40-Według demka na 7:40 nic sie nie działo//Zapewne chodzi o strzał w 7:38 jak spowolnicie demko albo zatrzymacie zauwazycie oponenta na pałacach którego chciałem zabić onetapem ale za słabo przeciągnąłem myszke

10:08-Przeskok w timing (tu sie zgadza jak przeładowywałem awp) przeciwnika który zabił ziuta z mojego teamu wiec wiedziałem ze tam jest? i próbowałem go zabić Flickiem?

11:15- Po 1 akcja zaczyna sie w 1:50 w momencie zabicia typa na underze tam tez słychac jak ziutek wchodzi po drabinie w leaderze wiec gdzie tu jest problem?


15:24
1 frag słychac jak typ chodzi w oknie nie widze zadnego problemu?
2 frag jak zrobisz demko 1/4 lub 1/2 widać doskonale ze widze normalnie tam goscia kup okulary kolego sprawdzający demko
3/4 frag normalne zabójstwa

24:37-gosc zabił mojego sojusznika wychyliłem i strzeliłem normalny strzał?

25:23
Wziąłem pod uwage całą runde od 25:07

25::07- 1 frag doskonale słychać w które miejsce zeskakuje i w te miejsce tez mniej wiecej celuje//normalny frag

25:22- widac jak gosc strzela do innego CT za moimi plecami wiec normalny strzał?? wiedziałem gdzie mmniej wiecej jest przeciwnik

25:28- strzelanie z mida do connecta + kilkukrotnie wychylałem na mida normalne strzały?
25:34- widziałem jak wskoczyl i sie wcelowałem tez normalny frag?


Chyba na tyle wystarczy rozpisałem wszystkie momenty za które dostałem bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
11 minut temu, Matix2115 napisał(a):

Wyjasnienie: Wczoraj nie miałem czasu obejrzeć tego demka a tamat został zamknięty . 

Nie dałeś znać w temacie, że nie masz czasu, a wchodziłeś na forum parokrotnie przez ten czas. Miałeś też przy okazji podesłać te wszystkie swoje klipy

Cytat

Mam zrobione klipy z wczorajszych akcji więc mogę podesłać . 

Czego nie zrobiłeś, więc temat został zamknięty na Twoją niekorzyść za brak zaangażowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności