Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - ジェイコブ


Kubuch

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ジェイコブ

2. Wiek: 19

3. Znajomość komend admina (1-10): 7

4. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam

5. Link do swojego GameMe: https://www.gameme.com/en/ranking/player/csgo/1:464202479

6. Parę słów o sobie: Zwię się Jakub, mam 19 lat, w tym roku 20, z reguły interesuję się ratownictwem medycznym i medycyną, na codzień jestem strażakiem ochotnikiem w pobliskiej jednostce KSRG z ukończonym kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy. Dużo gram w gierki w wolnym czasie, szczególnie w cs:go.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem iż gram już trochę na serwerze, naprawdę dobrze mi się na nim gra i rola Administratora była by spoczko, szczególnie że siedzę do późnych godzin, przez co nawet w nocy mógłbym banować cheaterków małych niemiłych ludzi xD 

8. Steam_ID: STEAM_0:1:464202479 

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy - podaj godziny): głównie tak od 8 do 12 i później wieczorkiem od około 19 do czasu kiedy serwer będzie pusty, czyli zapewne koło 3, 2 w nocy

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W csie aktualnie mam ponad 2100 godzin, liczba ta dalej rośnie i gram w niego od doyść dawna

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem

 

Jestem świadom tego, że nie spełniam wymagań, iż nie mam żadnych postów na forum, ale mam nadzieję, że nie zmieni to za dużo 😜

-_-,

http://classicffa.gameme.com/players/csgo

To stąd masz podać link do swojego GAMEME dla serwera 5vs5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności