Skocz do zawartości

Resetowanie statystyk w tabeli


zaPPer

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wprowadzić zapisywanie statystyk w tabeli po wyjściu z serwera. Niejednokrotnie miałem taką sytuację, że wywaliło mnie z gry w połowie meczu i po powrocie na serwer z 30 zabójstw zrobiło się 0, przez co nie dostałem żadnych bonusów za top3 mapy. Na innych serwerach, np. FFA jest coś takiego, że statystyki się zapisują i za pomocą komendy !rs można je zresetować (zazwyczaj ta komenda jest dostępna tylko dla VIPA, więc tu też tak można zrobić i przy okazji będzie dodatkowa zachęta do zakupu VIPA).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Teraz, zaPPer napisał(a):

za top3 mapy

Zapisywanie statystyk i tak nic nie da, bo TOP3 nie bierze z tabeli, ponieważ ta odejmuje np: za samobójstwo, a zliczam tam osobno fragi gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak to zlicza jakoś osobno to fajnie jakby dodawało te kille z poprzedniej sesji przed disconnectem, np. Wbiłem 30 killi, wywaliło mnie po czym dołączam ponownie, zabiłem 3 typków i finalnie mam w tabeli 3 kille, a przy tym podliczaniu za TOP3 się zlicza do 33 killi

Edytowane przez zaPPer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma problemu z tym ze wywala kogoś z serwera (chyba ze brak vipa i full serwer) ale to w takim przypatku wystarczy kupic vipa za smieszne pieniądze. a jeśli nadal wywala to proponuje zreinstalowac csa lub zrobic spojnosc plikow, jesli błąd nadal występuje to zmiana komputera pomaga XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kelul napisał(a):

Nikt nie ma problemu z tym ze wywala kogoś z serwera (chyba ze brak vipa i full serwer) ale to w takim przypatku wystarczy kupic vipa za smieszne pieniądze. a jeśli nadal wywala to proponuje zreinstalowac csa lub zrobic spojnosc plikow, jesli błąd nadal występuje to zmiana komputera pomaga XD

Nie chodzi mi o nagminne wywalanie przez zapełniony serwer lub spójność plików, po prostu z 2/3 razy mnie wywaliło przy 30 killach i się zdziwiłem, że statystyki się nie zapisują, bo na innych serwerach tak jest, przy czym serwerownia by na tym skorzystała, bo komenda !rs do resetowania statów jak ktoś robi 0 0 7 byłaby dostępna tylko dla VIPA tak jak to jest na większości polskich serwerów, stąd taka luźna propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
41 minut temu, zaPPer napisał(a):

prostu z 2/3 razy mnie wywaliło przy 30 killach

Ale za co Cię dokładnie wywaliło może tak, bo sv_pure przecież też jest na 0, bo jak za brak VIP, to odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności