Jump to content

Problemy z pingiem i lossem wieczorem


KairoN

Recommended Posts

Cześć wszystkim, od miesiąca jestem związany z problemem dotyczącym lossa i pingu w cs go. Problem jest o tyle ciężki że występuje tylko w godzinach wieczornych około 21:00 do 01:00. Ping oraz loss skacze przez około 50 minut w tych godzinach między normalną wartością 30 a 100 i w tym czasami loss podnosi się do 1%-6%. Podczas dnia ping i loss jest zupełnie normalny tylko nagle coś sie dzieje wieczorem, dzwoniłem do dostawcy internetu lecz po wielu staraniach nie doszli do rozwiązania problemu.Mówili że nawet jakieś ścieżki zmieniali(nie wiem co to) oraz że rozwiązanie problemu znają właściciele serwerów. Próbowałem wszystkiego zmiana kabla ethernet,reset routera,wyczyszczenie routera i kabli,podłączenie nowej karty sieciowej,weryfikacja plików z csa i nic nie pomaga.(Router mam obok kompa i jestem podłączony z nim kablem). Jest to mega wkurzające bo w tych godzinach odpalam coutera a ping jest niegrywalny.Mam wrażenie że ping się pogorszył od kiedy pobrałem nową aktualizację do steama która dużo zmieniła. Proszę o pomoc jeżeli macie jakieś rozwiązania.(Ping skacze w każdej grze w jaką gram na steamie na zewnętrznej platformie np. epic games wszystko jest normalne i nie ma problemów). Dzięki za poświęcenie czasu mojemu przypadkowi!

Edited by KairoN
Link to comment
Share on other sites

Jesteś w jakiejś małej sieci sąsiedzkiej czy coś podobnego? Bo to wygląda jak typowa sytuacja dużej rodziny: ileś osób na łączu i wszystko zaczyna spowalniać.

Jeśli to taka mała sieć to jest też szansa, że jednak cię oszukują (to z życia znam, chłopy mi blokowali porty i nie mogłem się w ogóle łączyć z serwerami, nawet player na YT nie chciał się odpalać) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy