Skocz do zawartości

YouTube officialny kanal - CSClassicTV


Diablox9

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry pomysł. Jednak Panie Moderatorze, pisz Pan do mnie z zachowaniem jakiejś namiastki ortografii... Co jak co, ale moderator powinien znać język polski. Chyba nie istnieje takie słowo jak "rozwinoł"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobry pomysł. Jednak Panie Moderatorze, pisz Pan do mnie z zachowaniem jakiejś namiastki ortografii... Co jak co, ale moderator powinien znać język polski. Chyba nie istnieje takie słowo jak "rozwinoł"...

Nie wiem czy wiesz panie adminie FFA ale ja mieszkam za granica :) i nie mam polskich znakow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panie Moderatorze, że jednak nie załapałeś. Jakbyś napisał "zniknal", to bym zrozumiał. Ale napisałeś "zniknol" i teraz mówisz, że to brak polskich znaków. Brakuje Ci A na klawiaturze może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czepiam się. Robię to, ponieważ to jest moderator i powinien znać ortografię. To  chyba jeden z obowiązkowych wymagań. Sam masz przecież kilka ten śmieszny podpis, żeby pisać poprawnie po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ale zauważ,że każdy popełnia błędy,a ten podpis jest przeciw lenistwu ortograficznemu.Nie jest to manifestacja swojego ogarnięcia w ortografii bo jak już napisałem błędy popełnia każdy.Tobie to się chyba wydaje,że jesteś bardzo złożony ale uwierz mi,że tak naprawdę to jesteś bardzo prosty w konstrukcji.Przedstawiasz syndrom klasycznego krajana który zna sie na medycynie,polityce,prawie itp itd,a tak naprawdę to szczerze mówiąc gówno wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że gówno wiem. Wiem, że nic nie wiem :) Nie chcę robić spamu, więc nie wdaję się w kolejną dyskusję z tobą, chociaż jak zawsze mnie prowokujesz. No cóż, widać, że zwrócenie uwagi na oczywistą niewiedzę (nie błąd) jest tutaj strasznie piętnowane. Mam nadzieję, że kanał YT się rozwinie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności