Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiem, że jest to jedna z moich ulubionych map, mowa tu o de_kabul, jednak jeśli reszta uważa, że trzeba działać, to nie mam nic przeciwko. Vanil zasugerował de_aztec... dlaczego nie? Myślę, że by się sprawdził. Co do westwooda, jego rozszerzona wersja "big" byłaby lepszym rozwiązaniem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo lubię kabula, jednak gdy ta mapa trwa z serwera uciekają ludzie. Wymienic na aztec i spróbowac z tą mapa, bądz całkowicie usunąc kabula i nic nie wgrywac xd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem za wymianą Kabula.. już aztec będzie lepszy :

 

Wypadanie granatów oraz broni po śmierci to bardzo dobry pomysł - ulepszy rozgrywkę :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna kwestia, brakuje mi tu rozmowy miedzy teamami po śmierci, nie ingerowałoby to w rozgrywkę, a mogłoby pomóc jeśli chodzi o atmosferę i fun na serwerze. Nie wiem, czy jasno się wyraziłem, chodzi o to, by po śmierci CT słyszało TT i odwrotnie (tylko marteych)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna kwestia, brakuje mi tu rozmowy miedzy teamami po śmierci, nie ingerowałoby to w rozgrywkę, a mogłoby pomóc jeśli chodzi o atmosferę i fun na serwerze. Nie wiem, czy jasno się wyraziłem, chodzi o to, by po śmierci CT słyszało TT i odwrotnie (tylko marteych)

jest to dobry pomysł :)

a z wypadaniem granatów po śmierci to nie wiem, mi pasuje na 4funa :)

jestem też za tym aby przechodzić przez ludzi ze swojego teamu nie bedzie blokowania i nie bedzie wyzywania że ktoś blokuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Damianie mam :D , przechodzenie miedzy graczami swojej druzyny - nie bedzie blokowania , i nowy SMOKE czyli wytlumacze juz o co Chodzi albo dodam zdjecia 

http://www3.zippyshare.com/v/71455168/file.html

Przydatne jesli ktos ma 16bit : ) 

 

Potrzebny link do amxx.pl

Ja jestem za tym aby dodal plugin, ze po smierci wypadaja wszystkie bronie oraz granaty. Kolejna ciekawostka mysle ze ktos bedzie za :D

 

http://amxx.pl/topic/5411-real-nade-drops-v04/

Dodane

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna kwestia, brakuje mi tu rozmowy miedzy teamami po śmierci, nie ingerowałoby to w rozgrywkę, a mogłoby pomóc jeśli chodzi o atmosferę i fun na serwerze. Nie wiem, czy jasno się wyraziłem, chodzi o to, by po śmierci CT słyszało TT i odwrotnie (tylko marteych)

Bedzie dodane dla testu czy nie obciaza serwa za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję dodać takie  coś jak jest  na BF2 Ze pisze ile MASZ odznak, jaką masz rangę. Ale mi chodzi o do Zeby dodac tylko wlasnie ta rangę, napewno bedziecie wiedzieli o co chodzi.

Ps. Jak bys mial Damian ten plugin dodawać, to najlepiej dodać po resecie rangu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję dodać takie  coś jak jest  na BF2 Ze pisze ile MASZ odznak, jaką masz rangę. Ale mi chodzi o do Zeby dodac tylko wlasnie ta rangę, napewno bedziecie wiedzieli o co chodzi.

Ps. Jak bys mial Damian ten plugin dodawać, to najlepiej dodać po resecie rangu ;)

A może coś takiego :D Lepiej wygląda i wg ;]

 

zrj94q.jpg

 

A jak wpiszesz /rangi to takie coś :D

 

 

wy6uz1.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, to o czym mówię, to voice management, łatwy w obsłudze, to samo z instalacją. Używałem wielokrotnie i się spisywał, serwera nie obciąża : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jest to zbędne po:

1.jest to FFA

2.wpiszesz /rankstats i masz swoje staty

3.mnie to rozprasza nie wiem jak innych :P wolę mieć mniej napisów na ekranie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoty głupoty, nie potrzebne te ramba szamba, dobrze jest jak jest. Btw, jest ustalony jakiś termin co ile jest resetowany rank? Jeśli nie to wypadało by robić to... Co miesiąc?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem co miesiąc będzie lepiej nowi gracze będą mieli łatwiej do top15 wejść :P

Nic dodać, nic ująć, po prostu zajebiście to ująłeś ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie co Damian napisał co 1 miesiąc reset ranków a co 5 miesiące lub 1 rok reset serwera żeby nie było za dużo bugów ani lagów na serwerze. ITD ITD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem aby serwer byl raz na miesiac resetowany. W koncu wejde w topke :D A co do tego ranku to jest glupota, mnie tez to rozprasza. Nie nadaje sie to na serwer FFA. Juz lepszy byl by bf2 rank.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności