Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Odnosząc się do skargi na Dudka wnoszę o ustawienie w configu hltv "blockvoice" na 0, dzięki czemu transmisja dźwięku będzie zapisywana.

Dlaczego? Żeby w przyszłości łatwiej było roztrzygnąć podobne sytuacje :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, ale fajnie by było, gdyby tak wydłużyć czas trwania rundy o 20-30 sekund. W przypadku słabej drużyny (przynajmniej ja) siedzę chwilę na respie, zabiję kilku przeciwników i dopiero, gdy 'zredukuję' liczbę przeciwników tak, żebym mógł coś ugrać, idę podłożyć pakę, a czasu nie zawsze starcza.

 

 

@down

No ale kampię z 30-60sekund, a potem wykonuję cele mapy. To samo w przypadku, gdy jest np. 3vs1 a ja mam 5hp. Wtedy ''chodzę po cichu'', co więcej czasu zajmuje i nie zdążę dojść na bs'a xd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak, Twój post nie wnosi nic do tematu, co powinno zostać nagrodzone warnem.

 

Jest różnica między pilnowaniem granicy "rush'u" a "kampieniem na respie"...

Fakt, czasem samemu brakuje mi trochę czasu, można by podyskutować nad wydłużeniem czasu rundy, jednak czy będzie trzeba wydłużyć wtedy czasu trwania mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak, Twój post nie wnosi nic do tematu, co powinno zostać nagrodzone warnem.

 

Jest różnica między pilnowaniem granicy "rush'u" a "kampieniem na respie"...

Fakt, czasem samemu brakuje mi trochę czasu, można by podyskutować nad wydłużeniem czasu rundy, jednak czy będzie trzeba wydłużyć wtedy czasu trwania mapy?

Według mnie czas rundy jest wystarczający... jeszcze tego brakuje, by ludzie dłużej siedzieli na respie :)

 

Myślę nad inną sprawą.. czy mapka de_westwood jest rzeczywiście potrzebna na serwerze.. Rozumiem, że fajnie fraguje się na niej z awp.. ale bywa na niej ogromny chaos..

Proponowałbym zmienić ją na większą: westwood_big.

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2692/

 

ewentualnie kompletnie zmienił ją na.. np. de_hell jeżeli jeszcze chcecie trzymać się map esl :)

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2790/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, Shadow, ale ja bym wolał mirage ;d

De_Mirage już była.. tylko ludzie jej nie znali, to zmieniono..

 

też wolałbym mapki: de_hell, de_tuscan, de_mirage, de_cbble ale każdemu się nie dogodzi :)

 

btw. Czy plugin z przepraszaniem za przekleństwo jest potrzebny? Według mnie lepsza była forma cenzury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę propozycji odnośnie map :D
1. Można by zamienić cs_wiochę na cs_max- Według mnie byłoby lepiej
2. To wprowadzić mapki:
   - de_prodigy
   - cs_assault
   - de_dust (zwykły "1" )
3. Usunąć mapę de_weestwood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick nie wiem za kogo ty sie uwazasz czlowieku, ale warna to ty mozesz wylapac nie jestes tu sedzia ani żadnym innym który bedzie decydował kto co ma dostac, pomysl troche.  Uwazasz ze pilnowanie raszu wyglada tak, ze np luffy jest w TT idzie na bs zabija kilku typków i wraca spowrotem na resp, albo chowa sie przy respie za autem i tam kampi polowe czasu i to twoim zdaniem jest ok? 

 

 

Maniak, Twój post nie wnosi nic do tematu, co powinno zostać nagrodzone warnem.

Jest różnica między pilnowaniem granicy "rush'u" a "kampieniem na respie"...
Fakt, czasem samemu brakuje mi trochę czasu, można by podyskutować nad wydłużeniem czasu rundy, jednak czy będzie trzeba wydłużyć wtedy czasu trwania mapy?

 

Powiedz co ty wniosles do tematu, tylko krytykujesz, a ja odpisalem mu co jest zabronione. Żałosne są niektóre twoje wypowiedzi.

Edytowane przez Damian? NL/PL
Bez spin panowie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do skargi na Dudka wnoszę o ustawienie w configu hltv "blockvoice" na 0, dzięki czemu transmisja dźwięku będzie zapisywana.

Dlaczego? Żeby w przyszłości łatwiej było roztrzygnąć podobne sytuacje :)

Poprawione :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za zmianą mapy z de_westwood na inną. Mapa musi by wyrównana dla obu stron. Nie możemy dać de_dust albo de_asfalt bo będzie przewaga TT lub CT i gracze zaczynają wychodzić. Skusiłbym się, aby dać na próbę de_prodigy lub de_cbble.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_dust jest ok, nikt nie ma tam przewagi : o

Wystarczy grać z głową ; )

Proponuję  w dalszym ciągu wrzucić westwood big

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Proponuje dodać "cs_assault" i "de_mirage" według mnie bardzo fajne mapy ;) I zmiany cenzury na taką żeby były gwiazdki, zamiast wymogu napisania "przepraszam"." Założyłem temat o tym, ktoś pisał, że z de_mirage będzie problem dla nowych graczy, bo mogą jej w ogóle na oczy nie widzieć, nie zaprzeczam temu, sam gram w CS'a nie wiem.. z 6 lat wliczając przerwy i na mirage'u strasznie mało grałem, ale ja tam wyczuwam potencjał owej mapy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej ostatniej był bym za. De_dust2002 świetnie się sprawuje na serwerach z dużą ilością slotów. Musimy pamiętać, że na naszym FFA jest mapcycle, nie możemy tam wrzucić zbyt dużo map, trzeba się dobrze zastanowić nad wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mapy które już są odpowiadają i nie trzeba nic dodawać, chyba że coś prostego typu  "de_dust, de_dust2002" dla początkujących graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Może nie wychodzą, ale skarżą się na westwooda. italy,cpl mill,dust,mirage.. Coś z tego bym dał zamiast westa, bo mapy te są naprawdę dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tego westwooda bym usunal bo uciakja gracze, np. HoFmaN nie lubi tej mapy. (żart) Ale nie poważnie rozważcie zmiane bo ja padaczki dostaje jak widze westa. Moze de_cpl_mill? Zamiast westa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoffman, ze ty dostajesz padaczki to nie powód do zmiany, Kazdy jakiejś mapy nie lubi ja np traina i tez mnie strzela jak ta mapa jest XD Jezeli juz usuwać to niech to będzie wspolna decyzja xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności