Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnej rozgrzewce pasowałoby jedynie dodać by przez 3 sekundy po odrodzeniu nie można zabić, bo tak można wbić na respa i po prostu poczekać  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może rozgrzeweczka na AWP? każdy gracz dostaje tylko AWP+nóż   lub   posiadam plugin który co rozgrzewkę(inna mape) losuje zawsze inne bronie   np DD2   każdy dostaje ak+dgl   inferno każdy dostaje mp5+usp

Dodany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tego no... mam kilka słów do powiedzenia ^^

Pierwsza kwestia - plugin który wymusza "przepraszanie" po napisaniu wulgaryzmu na say'u. Wydaje mi się, że gracze zbyt często na to narzekają, dzisiaj padły hasła o bindowaniu tego słowa... Zalecam usunąć plugin i wprowadzić taki jaki był wcześniej, lub pozostawić serwer w opiece adminów, dlaczego? Wulgaryzmy są dozwolone, jednak zabronione jest ich nadużywanie... dlatego. Dodam tylko, że jest ich na tyle dużo i grają na tyle często, że to będzie najlepsze rozwiązanie. Każdemu z nas z resztą czasem coś się wymsknie, prawda? : )

 

Kolejna rzecz - mapy.

Temu się podoba, temu nie... temu się już znudziło, a ten by sobie jeszcze pograł.

Wspominałem już o tym kiedyś i chciałbym aby zostało to wprowadzone, bo nie widzę w naszej sytuacji innego wyjścia.

Cotygodniowa wymiana 1 map na świeżynkę wybraną przez samych graczy w drodze głosowania na forum.

Konkretny topic z konkretną ankietą. Cała lista map obecnych na serwerze podzielone na "duże" i "małe". Tutaj wybieramy której mapy chcemy się pozbyć.

Kolejna ankieta to mapy "propozycje" podrzucone przez graczy. Tam, mapa z największą ilością głosów zostanie dodana na serwer.

Proponuję piątek jako dzień zamiany.

 

Peace :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem za przywróceniem wcześniejszego pluginu, który nadawał cenzurę użytym przez graczy wulgaryzmom.

 

Co do map.. myślę, że byłoby z tym za dużo roboty... lepszą możliwością byłoby wprowadzenie vote do stałych ~ 15 mapek z ograniczeniem, że nie można głosować na ostatnie 5 map. 

Dzięki temu będzie można wprowadzać kolejne zmiany na serwerze bez utraty stałych graczy, gdyż zobaczymy które mapy są grane najczęściej oraz które ewentualnie się nie przyjęły.

 

W końcu to serwer FFa.. niech będzie jakaś różnorodność (chyba że macie inne zamiary związane z serwerem).

 

PS: Dla ludzi, którzy potrafią grać wyłącznie na dd2, niech pójdą na Cs-Classic only DD2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tego no... mam kilka słów do powiedzenia ^^

Pierwsza kwestia - plugin który wymusza "przepraszanie" po napisaniu wulgaryzmu na say'u. Wydaje mi się, że gracze zbyt często na to narzekają, dzisiaj padły hasła o bindowaniu tego słowa... Zalecam usunąć plugin i wprowadzić taki jaki był wcześniej, lub pozostawić serwer w opiece adminów, dlaczego? Wulgaryzmy są dozwolone, jednak zabronione jest ich nadużywanie... dlatego. Dodam tylko, że jest ich na tyle dużo i grają na tyle często, że to będzie najlepsze rozwiązanie. Każdemu z nas z resztą czasem coś się wymsknie, prawda? : )

 

Kolejna rzecz - mapy.

Temu się podoba, temu nie... temu się już znudziło, a ten by sobie jeszcze pograł.

Wspominałem już o tym kiedyś i chciałbym aby zostało to wprowadzone, bo nie widzę w naszej sytuacji innego wyjścia.

Cotygodniowa wymiana 1 map na świeżynkę wybraną przez samych graczy w drodze głosowania na forum.

Konkretny topic z konkretną ankietą. Cała lista map obecnych na serwerze podzielone na "duże" i "małe". Tutaj wybieramy której mapy chcemy się pozbyć.

Kolejna ankieta to mapy "propozycje" podrzucone przez graczy. Tam, mapa z największą ilością głosów zostanie dodana na serwer.

Proponuję piątek jako dzień zamiany.

 

Peace :*

 

Co do pierwszego : Usuniete , mamy adminow praktycznie non stop na serwie / plugin sie juz chyba wszystkim znudzil - USUNIETY

Co do drugiego : Jak sie tym zajmiesz, tzn Zrobisz Ankiete i bedziesz tego pilnowal to sie zgadzam. 6 mapa bedzie zmieniana co tydzien.

też jestem za przywróceniem wcześniejszego pluginu, który nadawał cenzurę użytym przez graczy wulgaryzmom.

 

Co do map.. myślę, że byłoby z tym za dużo roboty... lepszą możliwością byłoby wprowadzenie vote do stałych ~ 15 mapek z ograniczeniem, że nie można głosować na ostatnie 5 map. 

Dzięki temu będzie można wprowadzać kolejne zmiany na serwerze bez utraty stałych graczy, gdyż zobaczymy które mapy są grane najczęściej oraz które ewentualnie się nie przyjęły.

 

W końcu to serwer FFa.. niech będzie jakaś różnorodność (chyba że macie inne zamiary związane z serwerem).

 

PS: Dla ludzi, którzy potrafią grać wyłącznie na dd2, niech pójdą na Cs-Classic only DD2 :)

Na razie widze ze to wszystkim pasuje. Zrobimy 6 mape zmienna co tydzien.

Ale... jak bedzie wiecej glosow za Twoim pomyslem to byc moze tak zrobimy.

Napisz mi Twoich 15 map, chcialbym zobaczyc co chcialbys dodac.

Wszystkie mapy to musza byc absolutne pewniaki.

Zobaczymy co powie reszta.

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, mogę się tym zająć.

Poczekamy tylko na odpowiedź innych. Chciał bym, żeby to była "nasza" decyzja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ankietą, powiem szczerze że mi też się te mapy powoli nudzą ;) ankieta może być dobra ^^

ale może nie co tydzień 1 mapę tylko co 2 tyg 2 mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dodać więcej mapek, tak samo po kolei by się zmieniały np 10 ? Wątpię by się wtedy nudziło bo dana mapa byłaby co 2 godziny(mniej więcej) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała ilość map to cały "smaczek" tego serwera pochwalam tutaj pomysł chłopaków o zmienianiu jednej mapy^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc pozostaje mi tylko złożyć listę, z której będzie można wyciągać mapki do ankiety :)

 

 

de_dust2

de_inferno

de_nuke

de_train

de_westwood

de_dust2002

 

de_aztec

de_aztec2

de_aztec3

de_tuscan

de_cbble

de_mirage

de_eldorado

de_westwood_big

de_mariobros

de_rats3

de_rats_1337

de_dust

de_hell

de_kabul32

de_cpl_mill

de_torn

de_prodigy

de_piranesi

de_desert

de_forge

de_dustyaztec

de_survivor

 

cs_italy

cs_italy2

cs_assault

cs_assault_upc

cs_office

cs_alpin

cs_bikini

cs_militia

 

30 mapek.

 

Które będą w ankiecie i które zostaną dodane na serwer, to już Wasz wybór :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem po siłce się za to zabiorę, jeśli Damian to zatwierdzi, to będzie można głosować ^^

+Shad, dzięki. Dorzucę do tego coś od siebie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest:
- Skrócenie dotychczasowej rozgrzewki do np. 60 sec.
- Wprowadzić rozgrzewkę na kosy. :D
- Wprowadzić cenzurę taka jaka była na początku czyli z " *** " - Dzięki temu leci mniej kickow/banów za kulturę.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skróceniem może i bym się zgodził, ale ze zmianą na kosy na pewno nie. Były różne opcje na serwerze i wydaje mi się, że ta jest póki co najlepsza.

Cenzura? Ostatnio poruszaliśmy ten temat, spójrz parę stron wstecz. Zadecydowaliśmy o jej usunięciu, a kultury pilnują admini.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności