Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pomyslu Polaczkaaaaa to trzeba sie zapytać

Karola, jakie ma zadanie na ten temat.

 

Mam jeszcze jedna sprawe. Dust2002 spotkal sie tak myślę z bardzo cieplym przyjeciem i chciałbym zeby został z nami na dłużej.

Moim zdaniem najslabsza obecnie mapa jest train.

Wydaje mi sie ze mozemy ja wymienic na cos nowego.

Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale propozycje jest ankieta odnośnie map, głosujcie i zobaczymy co wyjdzie.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za miejsca westa dał - de_kabul jeśli chcemy mniej więcej takim "samym" typem mapki zamienić lub dodać coś nowego.Za dd2002 tez bym zamienił coś idąc tym samym tokiem myślenia i de_piranesi wrzucił.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z dudkiem i Luffy,  train jest w miare spoko. 

 

Jak dla mnie de_dust2002 i westwood są słabe xd

Ja też tak uważam. Mozna by było którąś z tych map wymienic na coś innego  :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze na owym westwoodzie lubi grac wieeeele osob. ( nie pisze tego z tego powodu ze bardzo lubie ta mape ) mozna to zauwazyc. jak dla mnie train do smietnika

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej i powtórzę jeszcze raz. Jednemu mapa się podoba drugiemu nie, trzeci woli to a czwarty tamto. Nigdy nie dogodzimy wszystkim, dlatego powstała ankieta, która pokaże jak głosuje większość. Jedna z map będzie wymieniana co tydzień/dwa o tym jeszcze Damian zadecyduje. Ankiety znajdziecie w dziale FFA, z resztą kilka postów wyżej podałem linki.

Dlatego też proszę panów i panie grających na FFA o nie pisanie w tym temacie o mapach, bo to mija się z celem. Od tego jest już inny, osobny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kwestia z mapami została wyjaśniona dzięki ankiecie stworzonej przez n!ck'a.

 

Prosiłbym natomiast rozpatrzenie pomysłu nad skróceniem rozgrzewki (do 60s)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kwestia z mapami została wyjaśniona dzięki ankiecie stworzonej przez n!ck'a.

 

Prosiłbym natomiast rozpatrzenie pomysłu nad skróceniem rozgrzewki (do 60s)

Napisalem prosbe do Rybaka o skrocenie rozgrzewki i usuniecie paki. On zna ten plugin bo sam instalowal. Ja wole nie ingerowac bo jeszcze cos popsuje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Występuje problem u graczy, ponieważ często nie widzą paki na radarze.
2. Pomysł na taki plugin: http://www.cshacked.pl/zasady-serwera-v10-t4995/
3. Można też wprowadzić trochę hazardu ;D http://www.cshacked.pl/last-man-bets-v094-t5008/
4. Plugin, który pozwolił by rozmawiać po śmierci wszystkim graczom. http://rozpierducha.pl/pluginy-amxx/voices-management-zarzadzanie-rozmowami-na-serwerze-t8548.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wciaz za pluginem ktory umozliwia przechodzenie przez czlonkow druzyny... bo jak wszyscy wiedza jest masakra z blokowaniem na serwerze :P

 

rozmowy po smierci tez na + 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności