Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wspominał, że mamy już zbyt dużo pluginów i jest obawa, by serwer nie zaczął świrować. Jeżeli jest taka możliwość, to jak najbardziej jestem za. Zasady serwera będą jasno i wyraźnie napisane na początku każdej mapy, wtedy nikt nie powie, że "nie wiedział, że tak nie można", obstawianie? dlaczego nie, trochę rozrywki nie zaszkodzi...

Co do voices management, już dawno dawno pisałem o tym, mam nadzieję, że tym razem zostanie wprowadzone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mam problemy zdrowotne dopiero teraz poprawilem wam ta rozgrzewke bedzie trwac 60 sekund tak jak poprosil damian.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za żeby po zabiciu była rozmowa z graczami CT i TT bo tak to jest nudno i cicho.

I też jestem  żeby nie było dla gracza czy drużynę kasę tylko dodać plugin na Drop Money ( To jest plugin żeby kasa wypadała z gracza po zabiciu  coś w tym stylu wszystko jest opisanie w linku niżej).

 

LINK DO PLUGINU :http://amxx.pl/topic/4561-drop-money/ - Proszę wszystko przeczytać dokładnie może być fajne. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shad to jest na danego gracza obstawianie ;D

też jestem za :D

(sądziłem, że chodzi o obstawienie ct/tt jak zostaną ostatnie osoby :D)

 

 

pomysł z drop money średnio mi się podoba - według mnie na ffa wystarczy już wypadająca broń i granaty, to już jest ułatwienie rozgrywki w postaci takiej, że nie trzeba kupować m4/ak w nowej rundzie.

 

a Obstawienie na gracza przez martwą drużynę zmotywuje go do wygrania rundy - tak myślę... :)

 

Propozycje:

 

#1. Czy jest taka możliwość, aby przy ostatnich osobach z obu drużyn na małych mapkach (typu awp_india czy aim_map ) włączył się plugin z pojedynkiem nożowym, jeżeli któryś z graczy zacznie używać kosy na ziemi/ścianie? Wtedy nastąpiłoby zapytanie gracza drużyny przeciwnej czy chce się pojedynkować, jeśli odrzuci - nic się nie dzieje.

Link: http://amxx.pl/topic/248-automatic-knife-duel/

 

#2. Czy jest szansa na odpychającą linie rush'u na małych mapkach do 1:30 ? Czasami na prawdę ciężko jest grać, jeżeli cała drużyna na indii leci górą lub na fy_snow bokiem :) Szczególnie denerwujące jest to również na aim_map.

Link: http://amxx.pl/topic/62504-anty-rush/

 

#3. Ostatnia propozycja dotycząca małych mapek :D Chodzi o osłonę gracza przed strzelaniem z respa.. Oczywiście można by to również zastosować na normalnych mapkach. Czasem na aim_map lub awp_india zdarza się, że zabijanie na początku rundy gracza jest nieprzyjemną normą, dlatego prosiłbym o zastanowienie się nad tym :)

Link#1 (do wszystkich typów mapek): http://amxx.pl/topic/9371-spawn-protection-pl-by-dudix/

Link#2 (tylko aim/fy/awp): http://amxx.pl/topic/56865-spawn-protection-na-mapy-aimawpfy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa wypadająca z gracza? To na 4fun, loterie tez bym odradzała, wiekszośc graczy nawet nie wie o co chodzi i obstawia na gapę, zeby pozbyć sie z ekranu informacji.

 

Pojedynki na noże są nudne, niekiedy trzeba czekac naprawdę długi czas aż rozstrzygnie sie walka. Neutral dla tego pomysłu.

 

Co do propozycji ShaD'a nr 2 mi sie podoba.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświata przy "duszkach" jest bardzo irytująca, gracze dosłownie znikają... Trzeba wymienić ten plugin na inną wersję, koniecznie.

Chodzi o to by, gracze nie znikali gdy są obok siebie.

 

+paka nadal działa na rozgrzewce

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Możemy zmutować graczowi pisanie na chacie oraz mówienie przez micro
Komendy: ( dla adminow )

  
    amx_gag <nick/userid> <time in seconds> <flags> - gaguje gracza z danymi flagami
    amx_gag <nick/userid> <time in seconds> - gaguje ze wszystkimi flagami
    amx_gag <nick/userid> - gaguje na 10 minut, można zmienić w SMA
    amx_ungag <nick/userid> - usuwa gag'a
    amx_ungag @all - usuwa wszystkie gag'i

 

 

 

kod :

{AMXX Gag}
[amx_gag]
-ARG PLAYER USERID
-ARG OPTIONS 0 30 60 300 600 1800 3600 7200 86400 604800 259200
[amx_ungag]
-ARG PLAYER USERID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Fakt, czasem brakuje komuś dać porządnego mute, za "zakłócanie ciszy" hehe. Lepsze to niż kick, będzie więcej graczy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co nam nowa rozgrzewka?

Obecna spisuje się dobrze, dyskutowaliśmy już na ten temat jakoś z tydzień temu i padło na tę od Rybaka. Jej czas został zmniejszony zdaje się wczoraj.

Według mnie jest w tym momencie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick jakbyś był na serwerze to byś wiedział że czas nie został zmieniony, bo bodajże nie da sie tego zrobić.

Edytowane przez Damian? NL/PL
Nie umiem zmienic czasu w tej rozgrzewce. Prosilem Rybaka ale chyba poprostu nie da sie tego zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy widzieliście kiedyś coś takiego coś takiego że gracze podczas gry wpisywali /czit i wybierali gracza i rodzaj czita i powiadomienie było wysyłane na SB, niestety nie mam pojęcia jak to działała, co to było ale bardzo przydatne ponieważ jakiś admin/opiekun serwera nie gra a jest na forum i widzi że na danym serwie ktoś gra niezgodnie z regulaminem ;) może ktoś będzie wiedział co to i pomoże z dokładnym opisem ja też będę szukał w googlach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick jakbyś był na serwerze to byś wiedział że czas nie został zmieniony, bo bodajże nie da sie tego zrobić.

Poproszę .sma od Rybaka lub Damiana i myk myk się zrobi : p

Co do powiadomień na sb... Przy napisaniu "czit, cziter, cheat" itp, w sayu na serwerze możliwe jest powiadomienie na shoutboxie. Problem w tym, że z taką ilością serwerów sb zostałby strasznie zaśmiecony.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności