Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Co do organizacji gali , osobami odpowiedzialnymi sa Pingwiny, N!ck i Sikor. Prosze sie konsultowac między soba na privie co do wygladu i ukladu gali. Ja sie nie bede wtracal, pomoge wam jedynie w reklamie jak bedziecie chcieli ;) Jestescie ogarnieci w temacie, wiec damy sie wam wykazac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest taki problem z pluginem rozgrzewki, to prosze podeslijcie mi plik sma. tej rozgrzewki ja go spróbuje zrobic bez błedu moze  cos jest zdublowane. Pisałem kiedys plugi i je też przerabiałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem troche ta rozgrzewke napiszcie czy teraz ma 60 SEKUND, powinno NIE ODRADZAC po dedzie i maja byc losowe bronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlikwidowałbym ten durny wymysł 'przepraszania' po każdym przekleństwie

 

up: 120 sekund i odradza normalnie. do tego są bugi z kilkoma bombami na raz i jeszcze przydaloby sie zlikwidowac te flesze i smoki na rozgrzewce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

 

Teraz MUSI BYĆ TAK:

 

-BRAK FLESHY

-BRAK ODRADZANIA SIĘ

-CZAS TRWANIA 60 SEKUND

-LOSOWE BRONIE

 

 

Sprawdzcie od następnej mapy. A co do przepraszania decyduje opiekun

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

 

Teraz MUSI BYĆ TAK:

 

-BRAK FLESHY

-BRAK ODRADZANIA SIĘ

-CZAS TRWANIA 60 SEKUND

-LOSOWE BRONIE

 

 

Sprawdzcie od następnej mapy. A co do przepraszania decyduje opiekun

Dziękuje za to Rybakowi i wszystkim za to że się to zmieniło i chcieli tego bo  ciągle były te Fleshe od kolegów na twarz boshe jak tu  trzeba było grać, mówiło się do nich to oni dalej co za boty!!(za przeproszeniem).

Teraz jest lepsza gra.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mapka (eldorado) nie przeszkadza natomiast dużo ludzi narzeka na nią i wychodzi z serva. Trzeba ją zastąpić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej eksperymenty z mapami. Nikt sie nie przyzwyczai do ciagłych zmian. Trzeba zrobic stały mapcycl, bo to juz troche irytujace się robi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego sama zdania co Hoffman, żadnego wyboru co tydzien mapy bo to obrzydza są po prostu dwie opcje:

a)Wstawić 10 map i tyle

b) wybrać 5 map : )

 

A i jeszcze jedno, te przenikanie przez graczy, jeśli staniesz "w" graczu i jest gdzieś tam smoke to wtedy widzisz przez smoke ;) Sądze że ten plugin jest do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję całkowicie wywalić tego plugina od przenikania przez członków swojej drużyny, bo teraz na serverze nawet sie podsadzić nigdzie nikogo nie da, a to trochę jednak lipa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności