Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Cie blokuja ... ? Wentyl nuke drzwi dust2 mozna wymieniac do usranej smierci. a takto idziesz z respa fast wbita i nie narzekasz ze ktos Cie zblokowal 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plugin zostanie bo blokowanie wzajemne to byla udreka. .... wiele osob sie skarzylo na to. Tylko to ze przez smoka widac to troche lipa jest. Jak macie jakas lepsza wersje tego pluginu to dajcie namiary.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej lepszej wersji tego pluginu, jak przez smoke widać? bo nie bardzo ogarniam tego fenomenu skoro plugin ustawia widocznosc na mniejsza członków tylko i wyłącznie swojego teamu to jakim prawem ma wpływ niby na widoczność przeciwnego poprzez smoke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak:

 

Leży smoke i nie widzisz co jest za nim. Między ciebie a smoke'a wchodzi twój kolega z drużyny. Patrzysz 'przez' tego kolegę z drużyny i smoke nie sprawia ci żadnego problemu. Jak dalej nie rozumiesz to może dzisiaj jakiegoś screena postaram sie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ten plugin jest do wywalenia, a jeśli nie ma czym go zastąpić, zostaje tylko zgłaszanie takich graczy na u@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeśli plugin jest do usuniecia to gadajcie bo nie wiem damian chciał,  teraz do wywalenia zdecydujcie się ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dać taki cykl map :

de_dust2/de_train/de_nuke/de_mirage/de_inrefno/de_tuscan

Są to mapy najbardziej znane i przede wszystkim prawie każdy je lubi.
I ewentualnie de_westwood dla tych, którzy by się kłócili, że west jest super. Mi osobiście ta mapa się w ogóle nie podoba.
 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki cykl jaki podał rewoX* jest dobry można taki ustawić i zostawić na wieki :P gracze jak nie znają np: de_mirage i de_tuscan to poznają i może się spodobają, mapy fajne i można tego westa za np de_tuscan dać  :)

takie jest moje skromne zdanie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uklad dd2/dust/nuke/west/inferno/train zostaje na stale. Glosowanie zawieszam do odwolania." Czytajcie ludzie.

 

 

Nie zmieniajmy narazie nic, co pare dni nowa mapa... Dajcie cyklowi zaprzyjaźnić sie z ludzmi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uklad dd2/dust/nuke/west/inferno/train zostaje na stale. Glosowanie zawieszam do odwolania.

Nie więc już co debatować na temat map : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąd, również nie zobaczyłem.

 

Ja bym zostawił MAPY TAKIE jakie Teraz sa i NIE dodawać Tuscana i Mirage bo przez te MAPY ludzie wychodza ;)

 

 

Według mnie mirage to jedna z lepszych map i z tego co wiem jest bardzo lubiana. Nie wiem jak odczucia w stosunku do tuscana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś w vipie pozmieniać? Bo dostaje się darmowego dgl, a np. mi ta broń nie odpowiada. Nie dałoby się zrobić jakiegoś menu wyboru pistoletów czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirage i tuscan juz bylo i srednio byly przyjete. Tuscan w sumie to jedna z ulubionych moich map a sciaglem ja bo gracze wychodzili.... Vip jest raczej nie do zmiany, chyba ze ktos podesle gotowca z takimi broniami. Tutaj dam sie wykazac komus Kto sie na tym zna. Byl tez na probe vip z dd2, który ma menu broni ale byl on za mocny. Gra przestawala byc fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś konkretnie powie co i jak ma być to się zrobi. Problemu wielkiego nie ma. Mówię o broniach dla vipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak można mieć awke w 2 rundzie, więc to nie powód do zmiany. 

Damian, dogadamy się jutro co i jak : )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności