Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to żeby dodać więcej mapek?? 

 

Polecam przeczytać 47 stron postów wstecz :D

 

Według mnie, nie potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krroooopek tu nie chodzi o to zebys byl wyrozumialy tylko sa zasady ktore zostału juz wprowadzone i wyjasnione x postów temu. Niema sensu nabijac znowu zbedne posty. Mapy sa juz przeprane. Zmian nie bedzie. Zadnego dodawania/odejmowania pluginów też nie bedzie. Pozdrawaim

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło by użyć opcji "szukaj", to nie boli...

Panowie wyżej wyjaśnili, zmian dot. map nie będzie na pewno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz, który nie gra w ogóle na FFA, a w dodatku mówi o nim różne rzeczy proponuje zmianę opiekuna, boki zrywać..

 

Według mnie vip jest w porządku, nie zauważyłem by gracze się na niego skarżyli. Dzięki temu, że ma tyle dodatków jest właśnie bardziej rozchwytywany.

Zmieniłbym jedynie kolor punktów na radarze, które pokazują Vipa na mapie.. aktualnie są czerwone i nie wiem jaki jest tego większy sens. Mnie troszkę to przeszkadza :)

 

Temat z westem był już nie raz poruszany.. też jestem zdania by go usunąć, ale co zrobić jak większość graczy go lubi.. w końcu to ffa, nie muszą być same mapy eslowe..

Office był przez moment.. raczej mapy z hostami nie sprawdzą się na serwerze.

Dust2002 również już był.. lekki nie wypał według mnie.

Mirage.. był on dodany razem z tuscanem jakiś czas temu. Gdyby był na serwerze dłużej i wszyscy gracze go poznali, myślę że byłby jedną z lepszych mapek :)

Wiem.. pewnie zostane zbesztany ale mirage pasowałby idealnie zamiast westa :D

 

Mimo tego, że raz to już proponowałem.. chciałbym pojedynek na noże, jak jest na serwerze 1v1 w trakcie trwania małej mapy. Często zdarza mi się, że na awp_india trzeba pisać czy chce się iść na noże.. albo są po prostu nieporozumienia :)

 

Reszta jest według mnie jak najbardziej ok :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFA bez westwooda ? West musi być można mirage dodać a nie usuwać żadnych mapek bo wszystkie są spoko na wescie wreszcie od długiej przerwy miałem najlepsze staty prawie jak kiedyś :P. jedynie co bym dodał do vipa to wybór broni np: M4a1 + deagle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności