Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

chudy albo przyhamujesz albo ja to na twoim przykładzie pokaże innym czym jest szacunek nie w 1 miesiac rzym zbudowano pisac i edytowac uczylem sie kilka miesiecy nauczy sie w swoim czasie a to co my od niego wymagamy to nie Twoj interes kolego. Damian robi dobra robote ktora nam odpowiada wiecej razy cie nie bede upominal. Co do granatów sprawdzcie na next czy cos pomoglo jesli nie bede musial glebiej poszperac bo wtedy nie wiem w czym problem

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co warn ? :) Konfident to nie obraza tylko styl życia :)

 

 

Uważasz, że nazwanie kogoś konfidentem / donosicielem jest przyjemne? Może sądzisz, że jest to zaleta? Pochwała? Jeśli nie wiesz co oznacza dany wyraz, po prostu go nie używaj. Ja Ciebie nie obraziłem i nie życzę sobie, by szczeniak, który sądzi że mu wszystko wolno tak się bezpodstawnie odzywał. Po raz kolejny napiszę Ci: Nie rzucaj słów na wiatr.

Jeżeli według Ciebie ukazanie dowodu, który służył do:

1) Wyjaśnienia sprawy z umówionym spotkaniem

2) Zdegradowania Cię, byś nie organizował jakichkolwiek dalszych turniejów, ze względu na nieuczciwość

3) Obrony drużyny, którą wyzywałeś

4) Ukazania jaki na prawdę jesteś

5) Pokazania jak nie szanujesz innych w przypadku przegranej

6) Dostania Warna lub Bana za twoje zachowanie.

jest czym złym.. to myślę, że nie mamy o czym rozmawiać. Choćby na pw.

Jeżeli swojej kultury nauczyłeś się na ulicy, to tam przebywaj i tam ją stosuj. Chamstwa raczej na serwerach czy na forum nie potrzebujemy.

 

 

Wyrażam swoje zdanie, nigdzie rYbaczku nie łamie regulaminu :)))

Czytałeś w ogóle ten regulamin?

Link: http://forum.cs-classic.pl/topic/2478-regulamin-forum/

Punkty, które złamałeś:

 

1. Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, wulgarne (ukrywanie wulgaryzmów gwiazdką też jest brane pod uwagę jako wulgaryzm), obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność. 
 
2. Posty bezsensowne, powtarzające się, nie na temat lub nie wnoszące nic do dyskusji będą usuwane, a ich autor karany.
 
10. Sprawy prywatne, dyskusje i spory miedzy użytkownikami zaleca się rozwiązywać używając opcji „wiadomość prywatna” pamiętając o zasadach kultury języka.
 
Może nie zauważyłeś, ale jest to temat dotyczący propozycji odnośnie serwera, na którym od jakiegoś czasu nie grasz.
Twoją uwagę skomentowałem przy okazji.
 
Pozdrawiam Cię Chudy, a swojej "kultury bez łamania regulaminu" używaj na ulicy lub na mixach.
 
@Edit:
Chudy.. Twoja impertynencja i zuchwałość jest zadziwiająca..
Co do Twojego poniższego postu:
"8. Przed wysłaniem posta zawsze sprawdzaj jego poprawność gramatyczną i ortograficzną. Twój niepoprawny post może zostać źle zrozumiany. PAMIĘTAJ O PRZECINKACH!"
 
Propozycja:
 
Jakiś czas temu widziałem mapę fy_pool_day, która została wybrana poprzez napisanie komendy "mała mapa". Czy jest możliwość, by dodać ją ewentualnie do konsoli amx (np. zamiast cs_wiocha, która jest w ogóle nie używana).
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebys tylko nie popłakał się :D 

A zreszta pisz sobie co chcesz o turnieju XD to jest pewne żebyśmy Was zniszczyli i moge to w każdej chwili udowodnić XD NIE "POZDRAWIAM"

JAK NIE MA SPAMU TO NAWET DO SERWERA SIĘ UŻYCZE OHH ! :

 

 

Usunięcię małych map ( buhaha) 

 

Spamu nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Propozycja:
 
Jakiś czas temu widziałem mapę fy_pool_day, która została wybrana poprzez napisanie komendy "mała mapa". Czy jest możliwość, by dodać ją ewentualnie do konsoli amx (np. zamiast cs_wiocha, która jest w ogóle nie używana).

 

Dodane :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje voicesmanagement, do pobrania tutaj http://amxx.pl/topic/3225-voices-management/

 

Co do chudego, w pizdu wyrzucił bym go stąd. Prowokuje do sprzeczek... niepotrzebnie wszyscy się denerwują i powstaje bezsensowna dyskusja.

Źle się to czyta. Ktoś tu powinien zadziałać, bo źle się dzieję, a takie zachowania powinno się ukracać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie lubie powtarzać chyba każdy to wie warna 4 nie dostaniesz dostaniesz ich 10, odrobisz zaczniesz podobny syf robić w tym czy jakimkolwiek innym temacie to dostaniesz bana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ktos napisze w Propozycjach cos nie dotyczacego tematu to bede zabieram admina i poleca warny.

Od tego jest dzial Skargi jak sa dowody albo najlepiej wyjasnic sobie to na PW.

To forum publiczne a nie priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o RS to proponuję zrobić temat trwający np. 4 dni z propozycjami tzn. każdy użytkownik/gracz może zaproponować jeden utwór a w zasadzie jego kawałek trwający 10 sekund z linkiem do yt z podaną sekundą od której ma się ta propozycja zaczynać. Następnie utworzyć temat z ankietą w której każdy użytkownik może zagłosować na pewną ilość propozycji (w zależności ile wgrywa sie do rs). W razie dogrywki utworzyć kolejny i tak do wygranej.

 

Oczywiście zgłaszam swoją pomocną rękę do wycięcia czy utworzenia propozycji, które zostaną zaproponowane w postaci mp3 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie chodzi mi o to aby każdy dał jedną propozycję i każdy mógł głosować bo takie podsyłanie paczek z wieloma a wybieranie przez Ciebie to, oczywiście moim skromnym zdaniem :P, bez sensu. Fakt, pare osób polecało tam kogoś rs'y ale powinno być większe zaangażowanie graczy. Gdybyśmy jasno określili co z czym się je to myślę, że mój pomysł by wypalił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zrobic liste utworow i ankiete. Mozesz dodac temat , ja nie widze problemu.

Dla mnie stary system jest dobry ale mozna zrobic jakas odmiane. 

Masz czas sie tym zajac to zapraszam do zrobienia tematu, bedzie odzew i temat wypali to tak zrobimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności