Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

vote na małą mape jest kotne i potrzebne (nocni i poranni gracze doskonale o tym wiedzą). 
Proponowałbym dodać do "małych map" - poza mapcyclem - fy_pool_day, fy_snow i jeszcze jakieś małe fajne gadziny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje xd
Przydałoby się dodać jeszcze z dwie małe mapy żeby było można zmienić jak mało osób, bo gramy od 23 w górę awp_india i aim_map, a to sie robi nudne. Wciąż grać to samo. Jak by były inne mapy byłoby o wiele fajniej grać. Ja proponuje dodać fy_snow i jeszcze coś. Proszę graczy o propozycje map jakie można by dodać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalja ty to źle zrozumiałaś. Ta mapa ma być tak jak jest awp_india i aim_map. Normalnie się ich nie gra ale jak jest mało osób to można dać. Granie awp_india i aim_map jest naprawdę nudne bo praktycznie ciągle awp...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawajcie propozycje a jak komuś się podoba mapa która jest już napisana w odpowiedzi to dajcie Like dla postu. Łatwiej będzie wybrać mapy o ile Damian się na to zgodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_dust2x2 też fajna :D

 

Mapa dobra na COD'y a nie na zwykłe mody taki jak FFA, DM itp... Jak dla mnie mapa zbędna.

 

Proponuje dodać mniejsz mapy po godzinach (22-8), ponieważ wtedy gra mało osób ;D

 

Proponuje mapy takie jak aim_crazyjump czy aim_awp_esl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest wgranie komendy: /mute. Fajne jest to, że Ns mogą porozumiewać się z Steam.
Czasami jednak bywa tak, że na server wbije gracz 7-12 lat  bez mutacji i cały czas coś gada przez micro. Jest to starsznie
denerwujące a jednocześnie bardzo przeszkadza w grze. Co prawda gdy jest admin to zaraz leci jakiś kick ale banik
powód- micro ale gdy nie ma tego admina ta gra traci sens. Co za tym idzie myślę, że na server przydałoby się jeszcze paru adminów.
Myślę, że jeszcze 3 do 4 adminów brakuje. Problem jest także w nocy. Jestem zazwyczaj graczem nocnym i na serverze gram nawet do 3 w nocy.
Bywa tak, że gra się świetnie w 4 osoby na aim-map i wbije jakiś koleś z aimem i zaczyna denerwować i co wtedy większość graczy robi?
wychodzi. I tak kończy się zazwyczaj moja gra nocna na serverze. To moje propozycje. Co wy na to?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności