Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba poczekać na dodaniem nowej mapy ja bym nie robił głosowania tylko nadal map cycle bo wtedy jedna czy dwie były nie używana ja bym był za dodaniem Azteca i starczy i koniec więciej nie bo wtedy będzie zle :) a Office lubię tą mapę ale zauwazylem ze duzo osob jej nie cierpi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aztec dobry pomysł dobra i w wiekszosci lubiana mapka ;P de_hell tez mogło by być tylko duża mapa w ch^^ :D

tylko, że de_aztec już był na serwerze :)

 

I tak chyba trzeba będzie zrobić ankietę, ale jak mówiłem.. według mnie za parę dni.. niech gracze wyrobią opinie o de_cbble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to dużo graczy się skarżyło, że nie lubią tej mapy i kojarzy im się z tuscanem (pewnie przez kanały ^^).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russia mało osób grało  na tej mapie a po drugie dużo jej nie lubi więc ona opdada jak Aztec był i nie wypalił to już lepiej dodać Hell fajna mapka mi się podoba bo zawsze rashuje na resp tt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki byl zamiar powstania map de_tuscan i de_hell, aby zastapic de_cbble i de_cplmill`a.

Moze zrobmy tak jak pisal Shadow pare postow wczesniej. Dodajmy wszystkie te mapy co tutaj wypisujecie i niech na koniec map gracze wybieraja jaka ma byc kolejna. Po paru tygodniach bedziemy mogli zaobserwowac jakie mapy gracze lubia grac i bedziemy mogli ulozyc mapcycle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De_cbble jest ok mapa nw kto niby na nią narzeka chyba osoby co nie umieją grać, ze swojej strony powiem że west jest męcząca mapa ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaczek to fajny pomysł zwłaszcza teraz jak są wakacje bo dużo osób gra a po wakacjach będzie trudno zrobić niech Damian tak zrobi naprawdę to dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobmy tak jak pisal Shadow pare postow wczesniej. Dodajmy wszystkie te mapy co tutaj wypisujecie i niech na koniec map gracze wybieraja jaka ma byc kolejna. Po paru tygodniach bedziemy mogli zaobserwowac jakie mapy gracze lubia grac i bedziemy mogli ulozyc mapcycle.

Popieram w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze ale Wy wymyslacie -.- zostawcie to tak jak jest .

Nie wiecie sami co roobic. Dodajecie na sile te mapy

Myślę że to jest najlepsza propka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Dudkiem, ludzie jeszcze dobrze nie przyswoili świeżo dodanych map, a Wy już 10 kolejnych chcecie. Trochę trzeba zwolnić z tymi mapami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aztec nie wypalił ludzie grać nie chcieli.

Pisałem już wcześniej poczekajmy kilka dni/tygodni niech ludzie się przyzwyczają do nowej mapy i jak już będziecie tak strasznie chcieli to dajcie nową, podam znowu przykład westa ludzie strasznie płakali że mapa zła i wg ale się przyzwyczaili i grają, wcześniej tak nie było :) poczekamy zobaczymy.

Pozdrawiam ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wprowadzenia pluginu, który będzie pokazywał jakie aktualnie są grane RoundSound'y?

lub

Czy jest możliwość wprowadzenia pluginu, który będzie dzielił wszelkie RS na kategorie i każdy po wpisaniu komendy, będzie mógł sobie ją wybrać? (temat ten był już chyba poruszany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na serwerze gram już od dłuższego czasu i to czego najbardziej na nim brakuje to opcja "/mute".

Bardzo często ktoś nadużywa mikro gdy nie ma admina, jest to bardzo irytujące.

 

Mam nadzieje,że ktoś rozważy moją propozycje :act-up:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności