Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

To może naprawdę się przydać zwłaszcza graczom którzy nie znają się dobrze na CS i nie umią zmutować przez Player List ^^ ja jestem jak najbardziej Za  za tą propozycję :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje, aby wywalic de_cbble. Totalnie nieudany pomysl z jej wprowadzeniem, zawsze kiedy duzo gra ludzi na dd2 i zmienia sie na cbble to polowa wychodzi i nigdy serwer na maksa nie jest zapelniony. Zamiast niej mozna dac mirage i zobaczycie, ze bedzie to lepsza opca od cbble.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za ta propozycja ale pewnie mirage nie bedzie bo inni beda pisac "nie znam mapy,glupia mapa itd"a warto na niej zagrac poniewaz jest bardzo fajna,na pewno lepsza od cbble:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie tak bo tu zauważyłem że grają osoby która nie znają takich map jak Mirage czy Cbble fajnie by było dodac de_dust2002 lub Aztec bo dużo osób zna tą mapę albo można usunąć mapę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to kompletnie nie rozumiem graczy cs 1.6

Wczoraj (choć można stwierdzić o dniu dzisiejszym) o 3:00 Było 20 osób. zgadnijcie na jakiej mapie.. de_dust2.. później 17.. na de_westwood.

Nie zauważyłem żadnych drastycznych zmian ilości graczy na serwerze, gdy jest de_cbble (19-22).

Wielka szkoda, że wiele osób patrząc na kolor żółty i otaczające go piaski od razu wchodzi na serwer (ciągła chęć grania dd2 czy dd_long o późniejszych porach).

 

Proszę, nie twórzmy serwera 4fun z mapami typu de_rats, de_aztec itd.

Według mnie, powinniśmy dodać jedną mapkę by wydłużyć cykl (de_mirage, de_cpl_mill) do ośmiu albo usunąć niektóre mapy (mnie pasuje wszystko oprócz westa, ale znając życie nie zostanie już nigdy usunięty).

 

Ewentualnie, jeżeli Kav faktyczne zauważył, że są spadki ludzi na serwerze na mapie de_cbble, to ją zamienić na de_mirage. Jest ona prostsza oraz wydaje się być mniejsza - stylem przypomina lekko de_inferno, więc myślę że ludzie nie odrzucą jej tak szybko.

 

 

Tez jestem za ta propozycja ale pewnie mirage nie bedzie bo inni beda pisac "nie znam mapy,glupia mapa itd"a warto na niej zagrac poniewaz jest bardzo fajna,na pewno lepsza od cbble:)

To niech się nauczą wreszcie grać na innych mapach, a nie tylko na dd2, który jest wałkowany już dobre 11lat od stworzenia gry.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirage wchodzi w gre , ale lepiej chyba zamienić ją za westa?

Pomysł idealny, ale niestety obawiam się że większa liczba graczy może tego nie przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West wcale nie jest taki fajny i sporo ludzi też narzeka na tą mapę. Ona jest długo więc można spróbować ją zmienić na mirage a jak będzie ogromne niezadowolenie to się przywróci westwooda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak usunąć De_Cbble i zamienić de_westwood na de_mirage? :)

 

Zmniejszy się cykl, de_cbble czy westwooda nie będzie i wszyscy będą szczęśliwi :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak usunąć De_Cbble i zamienić de_westwood na de_mirage? :)

 

Zmniejszy się cykl, de_cbble czy westwooda nie będzie i wszyscy będą szczęśliwi :P

Ja jestem za , bo za oby dwa mapami nie przepadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczeliście pisać o de_cbble, a znowu schodzimy na temat de_westwood, który był wałkowany przez parę stron. Zostawcie tę mapę w spokoju, bo jak zwykle wychodzą tylko kłótnie. Jeżeli de_cbble nam nie pasuje to dajmy znowu jakąś inną mapę, np. de_prodigy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności