Skocz do zawartości

Siwy ? Olewa graczy


Toffee

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Toffee

2.Nick admina/gracza który zawinił: Siwy
3.Admin/Gracz : Admin ( moderator ) 
4.Data i godzina: 19 : 30 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): HLTV
6.Opis sytuacji: Napisalem siwemy na u@ ze HASZ skanuje z respa na mapie eldorado , dobra dal mu ostrzerzenie . Potem drugi raz HASZ skanuje z respa , napisalem mu takie cos '' siwy banuj hasz za skan z respa " odpowiedzial mi NIC  . Potem powiedzialem mu ze ma go zbanowac to powiedzial nie . Potem mu powiedzialem ze jak go nie zbanuje w ciagu 10 sekundach to poleci skarga , i tak tu wlasnie jest ta skarga. 
 
Skarga o to ze gracz / admin / moderator Siwy , jest leniem , robi spiny na ciul wie jaki temat , nie wykonuje swojej pracy zwiazanej z banowaniem ludzi za lamanie reg. 
 
To tyle ode mnie jestem za daniem mu ostrzerzenia , za takie cos chyba nie zabierzecie mu admina co ? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tofi, jak ty to pisałeś na specie byl PinderSon (admin) a ja łapałem innych cziterów dowody (amx bans).

Tyle co moge powiedzieć. Nie olewałem tego co piszesz, myślałem że 2 admin coś zrobi.

 

A wracając do spinek, ja się w wasze tematy nie wpie*dalałem to ty, boluś i reszta coś na mnie pier*oliliście. Dowód: logi + demko (bo boluś mówił to przez mikro)

 

Tyle z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy ale nie bron się mna bo on pisał do cb może mnie przez chwile nie było i ogarnij tez Kulturę na serwerze
z mojej strony to tyle
Nie spamuj tylko

 

I nie PinderSon Tylko [P]inderon na serwerze

 

A Skarga trochę nie słuszna ponieważ trochę jest Ludzi na serwerze i do wszystkiego trzeba czasu

I Miły graczu pisz do wszystkich nie do Konkretnej osoby

Edytowane przez PinderSon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toffee to jest nie ogar chyba , na każdego idzie ze skargą i straszy adminów co zresztą sam napisał ^^ Nie wiem ty myślisz , że jak Siwy jest to nie ma ŻADNEGO innego admina.? Ogarnij się dzieciaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra PinderSon, ale ty byłeś wtedy na specie i myślałem że zareagujesz na to. 

Ja tam banowałem cziterów to chyba ważniejsze. A co do kultury to tylko raz nadużyłem jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże nie umiecie sie poprawnie wypowiedzieć moim zdaniem obie strony zawiniły gracz ze strony powinien poinformować wczesniej i nie  rozkazywać adminowi ale też admin powinien zalecić sie mniej więcej do danego zapisu na u@  tyle z mojej strony nieogary ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka ;D udajesz ? czy naprawde nie kapujesz ? czytaj dokładnie : a ja łapałem innych cziterów dowody (amx bans).

 

To co Siwy ma za przeproszeniem zapierdalać jak wół i wszystko sam robić ,a inny admin się opier*ala ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole ale z was ogarnięta administracja za wszelką cenę bronicie swojej dupy taka jest prawda boicie sie przyznać chodz do 1 błędu omg widać że jestescie  dziećmi może takie rozmowy przeniescie na skype prosze do zamknięcia -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maka, a ty dalej jak wcześniej.. 

Temat zamknie któryś z H@, a wracając do mojej sprawy jeszcze raz ci mówię że sprawdzałem cziterów (miałem ich olać żeby zajmować się skanowaniem ? Chyba perm dla czita jest ważniejszy, a to nie był 1 czit tylko paru. dowody: amx bans), a na serwerze byli nie tylko ja i PinderSon, jeszcze jak dobrze pamiętam 3 adminów.

A toffiee przed chwilą napisał że "sory nie widziałem że banowałeś czitów" "..sory za tą skargę". 

 

 

@

Przyjdzie któryś z H@ (wuwunio czy -_ -) i zamknie ten temat, ja już nie biorę się za to bo będą kolejne skargi że zamykam co chwile tematy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toffe byłem na serwie admin jeden graczy do banowania wileu więc bez spiny chłpocze bo nie ma o co xD

 

A ja uważam że temat powinien być zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole ale z was ogarnięta administracja za wszelką cenę bronicie swojej dupy taka jest prawda boicie sie przyznać chodz do 1 błędu omg widać że jestescie  dziećmi może takie rozmowy przeniescie na skype prosze do zamknięcia -.-

 

[*] Zaraz ze śmiechu padnę ... 13 latek wyzywa innych , że są dziećmi :D nie mogę... tyle z mojej strony ^^ 

 

P.S moderator lepiej wie kiedy jest temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wynika Siwy nic nie zrobil . A ty Monka raczej jestes dzieckiem , przyznac sie do bledu ? Jezeli zaistnialaby sytuacja , w ktorej admin by zawinil to gwarantuje Ci ,ze by sie do niego przyznal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toffee to jest nie ogar chyba , na każdego idzie ze skargą i straszy adminów co zresztą sam napisał ^^ Nie wiem ty myślisz , że jak Siwy jest to nie ma ŻADNEGO innego admina.? Ogarnij się dzieciaku.

Zgadzam się, ciągle jakaś skarga od cb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Powtarzać setki razy nie będę.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności