Skocz do zawartości

[Problem] Nie słyszę nikogo kto gada na mikro


NarestoN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witam. Temat zrobiłem tutaj, bo nie ma żadnego działo o problemach z CS'em.. No a więc, problem polega na tym, że nikgo nie słyszę kto gada na mikro. Mryga tylko nick i nic nie słyszę.. Mam steam. Co zrobić, żeby rozwiązać ten problem? Bardzo proszę o pomoc Was, gdyż nie znalazłem na to odpowiedzi. Pobrałem starszą aktualizację i wrzuciłem, wszystko jest okej, tylko gdy wbijam na naszego ZM to gra zacina się przy wyborze TT CT i nic nie mogę zrobić prócz ctrl alt dlt.. A na innych serwerach było WSZYSTKO ok, to znaczy na niektórych serwerach. Tak jakby niektóre serwery mi działały niektóre nie. Pomoże mi ktoś co mam zrobić? Albo dałby mi ktoś swoją paczkę czy coś. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam, ale ja NS i tylko czasami nie słysze jak ktoś mówi (nawet jak jest NS'em). 

Jak ktoś mi pomorze i NarestoN'owi to obdaruje go lajkiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Steam ma znowu problemy?

Usun Config.cfg jesli

Jesli to nie pomoze jak masz NS'a to przeinstaluj cs lub sciagnij innego Patcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: /clJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności