Skocz do zawartości

Skarga na gracza Monka ;D


Truskawkowy

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Truskawkowy
2.Nick admina/gracza który zawinił:Monka ;D
3.Admin/Gracz :Gracz
4.Data i godzina:------

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):opis

http://forum.cs-classic.pl/index.php?/user/1711-monka-d/

cały temat

http://forum.cs-classic.pl/index.php?/topic/7938-skarga-na-nwm/
6.Opis sytuacji: Prosze o ukaranie Monka ;D ponieważ na każdym kroku ubliża administracji z zombie mod'a. Jest wulgarny a zarazem chamski. Przed chwilką przez przypadek najechałem na jego profil i zobaczyłem jego opis:

"Administracja Zombie mode to same niedojeby ;3"
Zaktualizowane 21 May · 0 komentarze

NIe pozwole sobie na takie traktowanie. Jeszcze jedno obrażliwe słowo skierowane w moją strone i pożegnaj się z grą na s4 na stałe. Jeśli jesteś taki ogar to może sam złóż podanie? Licze na wypowiedz Appl3, NarestoN'a, Senrox'a,MGotze i IceT'a.

Pozdrawiam Truskawkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie juz ten osobnik ,przeklina jak dziecko ,bo nie moze pogodzic sie z banem nawet 5 minutowym , pisze ,ze on nic nie zrobil na u@ pieknie zglaszal ,a tak naprawde to ciagle na u@ ,ze administracja jest do dupy . Ja bym byl za daniem graczowi bana na forum jak i na serwerach ,bo jest jakis nienormalny. Tyle z mojej strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może jestem jakimś dzieckiem ale używać admina to wy nie umiecie i nie znacie regulaminu -.- | dzieki też was kocham lecz postanowiłem że jesteście bandą  pojebanych dzieci od wuwunia więc nie mieszajcie mnie w nic na forum gdyż blokuje waż wszystkich i nie uważam was za forum :*

 

 

Co do zaaktualizowania profilu zawsze tam pisze o czym myślisz no to myślałem o niedojebanych adminach zombie mode ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maka jak ci nie pasuje administracja ZM nie graj na nim, albo kup sobie adma / złóż podanie.A wy (@ ZM) macie prawo dać bana mu za wyzywanie was, MGotze za kulture też jest ban.Skarga słuszna ale bana na ZM na pewno nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka ;D weź ogarnij się.Administracja ogarnia jak widać a to, że nie przeszczegasz regulaminu i masz bana to już nie nasza wina.Proszę o ukaranie tego typa warnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskawkowy po pierwsze to do szkoły pdst wróc bo z ortografią u Ciebie słabo.Piszę się chamski,a nie "hamski".

Mgotze nie stawia się spacji przed jak i po znakach interpunkcyjnych.

Monka taki jest i na to nic nie poradzicie.Byłem parę razy na zm i połowa administracji to wgl nie ogarnia,nie widzicie tego co wam się na u@ piszę.

Po drugie forum to forum,a serwer to serwer.Nikt za obrażenie na forum nie da bana na serwerze.

Mgotze piszesz,że ty byś mu dał bana na forum.Wątpie,że Monka takiego bana dostanie,a jak by dostał takiego bana to chyba bym to na kwejka wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc obrażanie na forum jest dozwolone? Bo juz sam nie wiem.PS Famas.. 

Mgotze nie stawia się spacji przed jak i po znakach interpunkcyjnych             <-- a gdzie "." na końcu zdania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze Monka dostać bana powinna, ma z 11 lat i myśli, że jest super. Myśli, że admini źle postępują bo coś dla Ciebie robią. Gracz powinien dostać bana na forum jak i na serwerze, lecz ja jestem za tym, by ta osoba się uspokoiła. W przeciwnym wypadku to mogła by się pożegnać z Nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co to ma do zombie?Wyzywa cię? Dajesz bana, nie róbcie z siebie sierot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności