Skocz do zawartości

[UB]Skarga oraz Prośba o Ub.


Frager

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :Frager [RPK] l Ciemna Strefa.
Link do SSów :NIe ma bo stwierdził ze czitowanie.
Wycinek z konsoli :

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1554842037'
[AMXBans] Twoje IP: '94.168.251.190'
[AMXBans] =======================================

Serwer :ProCod 45k

Dobrze była sytuacja ze grałem , No i wiecie ze gram dobrze heh . ss'y 3 razy na forum wrzucałem , a jak "Long way to hell" ich nie widział to niech nie banuje za czitowanie , Jest nie ogarnięty nie umie przegrywać i zbanował za czitowanie smieszny on jest . wgl za co on ma admina . Proszę żebym dostał Ub . I zeby on dostał degre albo upomnienie..

Wuwunio Lub -_- jak coś to ja Dresowy Jak chcesz popytać dodaj mnie do konfy . :)  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://speedy.sh/vtYvy/frager.rar

prosze oto link do demka a ty moze troche bys sie nauczyl kultury bo ja cie ani razu nie obrazilem i nie klam mowiac ze jestem nie ogarniety ... jakos tylko ty zlozyles skarge za to ze zostales zbanowany tyle z mojej strony. a jesli pisza mi na u@ aby kogos sprawdzic to go sprawdzam i akurat ty sie rzucales w oko ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wh snajper, ty zawsze byłeś kiepski :) ty nawet aima nie potrafiłeś rozpoznać :)

Dla mnie odpał, jak już są 2 sprawy wh i aim. Poczekam na wypowiedź Support UB lub wyższej rangi. 

 

@

Początek demka, i środek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wh snajper, ty zawsze byłeś kiepski :) ty nawet aima nie potrafiłeś rozpoznać :)

Dla mnie odpał, jak już są 2 sprawy wh i aim. Poczekam na wypowiedź Support UB lub wyższej rangi. 

Ja tam aima nie widze o__O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhaha . aima jak zabitych 1000 w tym 90 hs . bo jebne , odpał gówno a nie , macie sczeszcie ze na tym serwie na steamie nie grałem bo byscie serwer i wszystko stracili bo nic nie mam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frager wybacz ale ja umiem grac i nie powiem nie chcialo mi sie w to wierzyc a jesli chodzi o aima nie zawsze na heda namierza przkonalem sie dla typa celownik nie raz latal caly czas na samo cialo ogolnie nie wiem nawet co to za cheat ale wiem ze cheat bo automatycznie namierzal to wiesz. z mojej strony tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was oglądał to demo?Czy tylko tak piszecie bo piszecie?

Oglądałem demo wczoraj 2 razy,miałem nic nie pisać ale widząc tą całą dyskusje to muszę.

Dzisiaj również obejrzałem demo na chłodno i Siwy nie wiem jakie ty akcje masz na myśli.Chodzi ci o tą w której CT spada z wentylacji i dostaje ze scouta?Zwykła akcja 

Chodzi CI jeszcze o tą w której fragger zabił ze schout bez celowania?Spytaj sie blipa jak ostatnio graliśmy na scouty i jakie banki szly bez celowania

Jak dla mnie demko czyste i gracz powinnien dostać ub

Ps Następnym razem kręć dłuższe demka albo podaj link do dema z htlv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziku wiesz że to jest obraza każdy może wyrazić swoje zdanie ja cie nie obraziłem ponieważ nie powiedziałem tego wprost do ciebie coś jeszcze do dodania doradco masZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kurw* wcale nie obraziles...Ja napisalem idioci...Nie powiedziales wprost do mnie ale powiedzialem to w takim razie do kazdego kto jest Ubteam.

 

@edit

Ja nie mam admina na Codzie, takze raczej nie moglem go zbanowac. Ja nie jestem agresywny, po prostu jezeli nas obrazasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności