Jump to content

Prośba o UB


Recommended Posts


Nick:★︎ VEGETA
Wycinek z konsoli(bez IP)*: cheat
Serwer:★EN/PL★ LOSOWE SUPER MOCE ★Cs-Classic.pl
Link do bana:http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:107957825&advType=steamid&Submit 

chciałbym się dowiedzieć za co dostałem bana, za niby jakie dokładnie cheaty? i chciałbym się dowiedzieć który admin postanowił wystawić tego bana.

jako osoba która kiedyś wspierała tą serwerownie nie wszedłbym na jakikolwiek serwer z cheatami i myślę że admin zbanował bez dokładnego sprawdzenia.

Link to comment
Share on other sites

Witam, już tłumaczę
Graliśmy na mapie de_westwood, byłeś na dole w budynku (grałeś riflem, supermoc bodajże redukcja obrażeń; żadna typu radar itp.) i wykonałeś ruch lekko ponad 90* w kierunku góry budynku. Na podświetleniu graczy byłeś totalnie wcelowany w sam środek głowy. Ta sytuacja już była dla mnie pierwszym red flagiem ale postanowiłem odpuścić i popatrzeć co zrobisz dalej. Po 5-10 minutach dostaliśmy report od gracza o podejrzeniu u Ciebie aimbota dlatego wszedłem na specta i oglądałem co robisz. Aimbota nie zaobserwowałem u Ciebie, ale zastanawiał mnie fakt że wszędzie gdzie byli przeciwnicy to tam się wychylałeś wcelowany. Drugi administrator również zaobserwował niektóre dziwne akcje, dlatego tym bardziej moja decyzja była według mnie uzasadniona.
Dzisiaj po zastanowieniu się nad sytuacją oraz uwzględniając przyczyny techniczne (net zamulał bo coś z kablami robili) mogę przychylić się do odbanowania.

PS. Jest to mój pierwszy serwer CS na którym jestem adminem i jednocześnie mój pierwszy ban; jeżeli niesłuszny to przepraszam ale błędy czasami popełniam - nie jestem robotem :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy