Mejzuuu 0 Posted March 27, 2025 Share Posted March 27, 2025 (edited) Nick:Mesjasz✞✞✞ Serwer:Supermoce Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:634910738&advType=steamid&Submit witam pisze z prosba o odbanowanie mnie z serwera jailbreak z tego iz powodu ze przytakuje gralem na cheatach na wh ale nie wiedzialem ze jestem w stanie poznac tak super ludzi na tym serwerze jak i na jailbreak i przestalem grac na tym wh ale juz bylo za pozno jak widac Chcialbym bardzo przeprosic administracje serwera oraz graczy ktorzy przebywali na tym serwerze w tamtej chwili obiecuje ze nie bede juz grac na cheatach i przepraszam za to co zrobilem wiecej grzechow nie pamietam i za wszytskie za Zaluje Z gory dziekuje za rozpatrzenie mojej sytuacji i milego dnia/wieczoru (Mega mi zalezy wiec prosze o wybaczenie) Edited March 27, 2025 by Mejzuuu 1 2 Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted March 28, 2025 Root Share Posted March 28, 2025 Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts