Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Prośba o UB


PiciaKoks

Recommended Posts

Nick: Picia
discord id:424229922739978250

 Serwer: discord cs-classic

 Link do bana: image.png.a0bfc6929c7abc4f66b2563636ba7fd4.png
Witam po dłuszej przerwie i resocjalizacji chciłałbym powrócic do grania jak i patrzenia co sie dzieje na discordzie cs classic ponieważ doznałem wspomnien z tym serwerem i zmieniłem sie na lepsze nie jestem juz aferkowiczem debilem, kretynem itp rzecz i chciabym poprosić o drugą szanse jako inny ja. Z góry dziękuje Picia 

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Przecież Ty tak piszesz cały czas, po czym mija miesiąc i odpierdalasz to samo, to jaki jest sens odbanowywania Cię na Discord?
Zwłaszcza gdy tworzysz multikonto by wejść na serwer

Link to comment
Share on other sites

karolku nie tworze multikont tylko jedno miałem bo miałem problem aby odzyskać główne konto i miałem jedno poboczne i to tyle a czasami mam natchnienia aby wrócic i po wspominać stare czasy i niechcę nic innego robic juz nie dopierdzielam syfu i nie bede robił tego na Discordzie. Proszę daj drugą szanse 👉👈. a w grze nie tworzyłem zadnych mk tylko jak na jednym dostałem vacka to pytałem sie czy moge wbic na drugim koncie i gram na tym na którym nie mam juz vacka co było uzgodnione z tobą.

 

Edited by PiciaKoks
Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy