Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

PROŚBA O ZBANOWANIE


OziK

Recommended Posts

Witam ! nie wiedziałem gdzie mogę zgłosić obrażanie użytkownika na serwerze więc ewentualnie proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, Dziękuję :D


Nick: Młody G z Gutowa
Serwer: Supermoce 5vs5
Link do bana: -

Demko - 

https://cdn.steamusercontent.com/ugc/12445946673374544353/76E897A6026DF63C71F38F3CC1C2E01893549737/

https://cdn.steamusercontent.com/ugc/9278772047108579410/B35DDEA8781973F24076EC966FC683495027B2E4/


Wchodzę na serwer i zaraz po rozpoczęciu mojej pierwszej rundy chłop przez mikrofon do mnie takie teksty wali, po prostu aż się odechciewa grać i zastanawia się człowiek po co pomagać innym jak taka szuja wbija na serwer i ludzie przez niego wychodzą.
 

supermoce.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy