SZUCIK 0 Posted January 13 Share Posted January 13 3k elo na faceicie 3k godzin mam a gosc daje bana za wh XD gdzie gosc ma niewitke i strzelam randomowo zeby mnie nie zabil a ten gada ze mam wh niezle jestes jebniety bocie nie wiem kogo wy dajecie na admina ale radzilbym go wyjebac bo daje bany za nic pozdro ziomeczku oby ci sie dobrze gralo na tym serwerku dla dzieciakow i polecam sprawdzic konto najpierw a pozniej dawac bany elooo downie Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted January 13 Root Share Posted January 13 Idiotyczna nazwa tematu oraz złe miejsce. Skargi składamy na discord i usuwam przy okazji ten dział, bo zapomniałem Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts