Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

pozdrawiam admina cequ leszcza ktory z bomby daje bana za nic ;D


SZUCIK

Recommended Posts

3k elo na faceicie 3k godzin mam a gosc daje bana za wh XD gdzie gosc ma niewitke i strzelam randomowo zeby mnie nie zabil a ten gada ze mam wh niezle jestes jebniety bocie nie wiem kogo wy dajecie na admina ale radzilbym go wyjebac bo daje bany za nic :D pozdro ziomeczku oby ci sie dobrze gralo na tym serwerku dla dzieciakow  i polecam sprawdzic konto najpierw a pozniej dawac bany elooo downie

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Idiotyczna nazwa tematu oraz złe miejsce. Skargi składamy na discord i usuwam przy okazji ten dział, bo zapomniałem

Link to comment
Share on other sites

  • Qesik locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy