Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

odwołanie od bana BORIX(skins.army)


borix

Recommended Posts

no właśnie ja nigdy nie miałem cheató z kolegą wbiłem on się odpalił i wyrwałemj bana tylko dlatego że grałem z nim i miałęm go w znajomych 

 

oboje dostaliśmy bana ja cheatów nie miałem a on miał i oboje dostaliśmy może dlatego że jak dołączaliśmy do serwera byliśmy razem w grupie i admin zdecydował że jak 1 osoba używa to 2 też czycoś

 

https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=21,06,24&advType=date oboje za to samo ja byłem czysty a on na odpale 

Link to comment
Share on other sites

  • Root

To ciekawe, że tak dobrze to pamiętasz, biorąc pod uwagę, że to było półtora roku temu i Twój kolega jest faktycznie z VAC. Podaj serwer na którym chciałeś grać, to oznaczę opiekuna

Link to comment
Share on other sites

poprostu mam daobrą pamięć. nigdy nie miałem cheatów do cs a serwer na którym chciałem zagrać to codmod, surf rpg oraz DEATHRUN.  możesz mi niewierzyć ale pszysięgam że tak to było i nigdy nie miałem cheatów do cs

Link to comment
Share on other sites

W dniu 29.01.2026 o 18:30, Qesik napisał(a):

Co to znaczy kolega używał? To ban na Twój profil Steam

Sorry, że się wtrącę ale tutaj już wszystko jest wyjaśnione, więc nie rozumiem, po co zamęt robisz  :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root

Ah, wybacz. W takiej sytuacji nie ma UB, ale niedługo i tak będzie reset w związku z przejściem na nowy system, więc ten ban przepadnie

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy