Skocz do zawartości

Podanie Kamaa^^ (Kamilkaa:*)


Kamilkaa1991

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer - FFA

Nick - Kamaa^^ (wczesniej Kamilkaa :*)Imie - KamilaWiek - 21 (22 w listopadzie)Znajomosc AMXx - 8/10Mikrofon - tak, ale nie uzywany poniewaz prawdopodobnie wejscie na mikro w lapku padniete :(Skladka - tak, ale tylko przelew  wchodzi w gre, poniewaz mieszkam na wyspach.Czas spedzony na forum - no juz ponad miesiac z tego co pamietamOpisac siebie - Instruktorka Fitnessu oraz studentka na uniwerku w Bristolu (UK). Co wieczor staram sie znalezc chwilke zeby wejsc na serwer, a godziny przegrane napewno to potwierdza. (wczesniejszy nick Kamilkaa :*).Dlaczego chcesz zostac adminem - ostatnimi czasy liczba osob grajacych spadla ogromnie z powodu cheatow. Gdy gram, bardzo czesto zdarza sie ze nie ma admina na serwie ani na steamie (zazwyczaj prosze z getta zeby wszedl- chyba najbardziej ogarniety admin na ta chwile) ale no nie ma go zawsze. Przynajmniej 90% moich przypuszczen co do "wh" sie sprawdza wiec jestem pewna ze ogarne :)Linki do reklam :

 

Co zrobisz gdy:Ktos uzywa dopalaczy - wh - ssy ( wazne zeby w odpowiednim czasie byly zrobione) aim/sh itp etc - permGdy ktos naduzywa mikro - upomnienie - kick - ban na dany okres czasu (zalezy)Naduzywa kultury na serwerze - upomnienie - kick - ban na dany okres czasuPlatforma CS - Steam

 

 

 

Chce tylko dodac, iz jak widac mam warna, jednakze podanie o UNWARNA zostalo zlozone i czeka na rozpatrzenie w opowiednim dziale. Dziekuje bardzo za spedzony czas i mam nadzieje ze milo sie czytalo hehhe :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, bardzo ogarnięta. Na pewno da radę.@ Jak mądrze wspomniał Typowy Gracz, pisanie postów (czasem głupich) nie jest ważniejsze od siedzenia na forum. Najważniejsza jest obecność na serwerze, bo tam admin ma największe pole do manewru. Osoba, która interesuje się wyłącznie sprawami serwera nie musi lajkować i wypowiadać się w działach tego nie dotyczących. Oczywiście pojawianie się na forum jest niezbędne, ale nie ominie nikogo nic szczególnie istotnego, jeśli będzie się pojawiał 2 razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Red Rox

Oczywiście, że tak.

Poza tym nie wiem, o co niektórym chodzi z tą aktywnością na forum. Priorytetem admina powinna być gra, nie forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mam cię na steam i prawie zawsze jesteś na FFA.Co by tutaj dużo pisać, PRZYJĘTAPrawie 90 godzin + steam + składkaNie ma na co czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Zgłoś się na PWJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności